Головна Релакс Художня ковка в ландшафтному дизайні: ідеї та фото

Художня ковка в ландшафтному дизайні: ідеї та фото

mamabook
112 Переглядів
ковка

котедж

Ковані вироби – базовий елемент екстер’єру. Це найпростіший спосіб створити презентабельний та елегантний дизайн вуличних об’єктів. Ковка з металу має широке застосування – від створення квіткових кашпо до оформлення арок та віконних гратів. Це простий, але завжди вдалий спосіб декорувати ділянку навколо котеджу, дачі, заміського ресторану чи готелю.

Які ідеї часто застосовуються на практиці? На сайті https://artdeco.ua/kovanye-elementy ви можете переглянути повний перелік кованих виробів та обрати якісні елементи, що відповідають стилістиці вашого саду чи двору.

Ковані альтанки

Надійний та довговічний об’єкт. Ковка легко переносить несприятливі погодні умови. Альтанка з металу витримує дощ і сніг, вітер, мороз. Текстура та зовнішній вигляд матеріалу не змінюються під дією сонячних променів. Такий ландшафтний об’єкт простоїть декілька десятиліть, не вимагаючи заміни чи ремонту.

Ковані альтанки чудово поєднуються з іншими матеріалами. Приміром, дах та захисні стінки можна створити за допомогою натягнутого водонепроникного текстилю.

кованая арка

Ковані лавки

Ковані меблі для саду – найпопулярніша група виробів. Окрім лавок для сидіння, це можуть бути стільці, столи, крісла. Вони дозволяють перетворити вуличну територію за затишну, зручну зону. Їх легко поєднувати із текстильними подушками та чохлами. Часто до лавок приєднують ковані вазони, аби висадити вуличні квіти.

Світильники з металу

Художня ковка дозволяє створювати й більш функціональні предмети. Це можуть бути вуличні ліхтарі, які можна розміщувати на землі, тротуарній плитці чи монтувати до фасаду. Невеличкі металеві ліхтарі можна розставити вздовж вуличного фонтану, тучної водойми чи садових доріжок.

Місточки

Їх розміщують на клумбах серед квітів, аби підвищити декоративну цінність створених композицій. Проте місточки з ковки – це міцні та надійні об’єкти, по них сміливо можна ходити. Тож маленький міст з перилами ставлять над штучною водоймою чи поруч із фонтаном.

Садові фігурки

З ковки виготовляють як прості та грубі об’єкти, так і складні скульптури з надзвичайною деталізацією. Розміри фігур також можуть бути різними. Головна перевага таких виробів – їхня вага. Скульптури дуже важкі та надійно стоять на газоні чи тротуарі, не перевертаються під час бурі.

Фігурки несуть не лише декоративну цінність. Їх можна поєднати з ліхтарем чи додати підставку для розміщення вазонів.

ковка

Перголи та арки

Ефектний елемент для зонування саду та створення коридорів, місць для затінення чи захисту від вітру, дощу. Це опори для квітів із виткими стеблами, а також важкими рослинами. Металеві ковані перголи й арки здатні витримувати вагу винограднику.

арки

Читайте також