Головна Світ тата Характеристики та комплектація Citroën Berlingo

Характеристики та комплектація Citroën Berlingo

mamabook
9 Переглядів
Citroën Berlingo

Citroën BerlingoCitroën Berlingo – це сучасний космічний автомобіль з 19 системами допомоги водієві ADAS. Він екологічно безпечний завдяки лінійці бензинових та дизельних двигунів Євро 6.2.

Citroën Berlingo третього покоління доступний у 3 версіях (Live, Feel та Shine), має характерний дизайн марки та інтегрує програму Citroën Advanced Comfort. Berlingo – це мульти-космічний автомобіль, який об’єднує 19 технологій допомоги при водінні, 4 технології зв’язку, 3 незалежних задніх сидіння і переднє пасажирське сидіння, що висувається, 775-літровий багажник, плюс 186 літрів місця для зберігання речей (включаючи Modutop) або заднє вікно, що відкривається.

Berlingo доступний у 2 розмірах, M та XL, з 5 та 7 місцями, а також у новій комплектації Berlingo Combi, доступній як для легкового, так і для комерційного транспорту. Купити Сітроен Берлінго можна тут.

Як влаштований багатоцільовий космічний апарат Citroën Berlingo

Зовні Citroën Berlingo виглядає більш сучасним та надійним завдяки новим стилістичним кодам Citroën. Фактично, він має інший силует, з висунутим вперед лобовим склом і більш коротким і високим капотом, передня частина, яка відображає ідентичність бренду, з підписом на двох рівнях. Також у нижній частині дверей ми маємо амортизатори.

Зовнішній вигляд налаштовується за допомогою восьми різних кольорів: непрозорий (Aqua Green, Banquise White, Black Onyx, Ardent Red, останній буде доступний пізніше), металік (Blue Nuit, Gray Acier, Grey Platinium) або перламутр (Sand) та 2 кольори. Pack Color (Білий або Помаранчевий) для профілів Airbump та протитуманних фар.

Як усередині Сітроен Берлінго

Пасажирський салон Citroën Berlingo відрізняється просторою приладовою панеллю та 3 доступними середовищами: у стандартній комплектації (тканина Mica Green), у сучасному «Metropolitan Grey» (тканина Slash Grey з бірюзовою смугою та приладовою панеллю Chiné Grey) та «Wild Green» разом узяті. з Pack XTR (тканина Line Green з оранжевою смугою та приладовою панеллю Resada Green).

Citroën Berlingo

Citroën Berlingo розмірів X та XL

Розроблений на платформі EMP2, ви можете вибирати між двома різними розмірами: M і XL (доступні пізніше) відповідно довжиною 4,40 м і 4,75 м, з 5 і 7 сидіннями (2 окремі сидіння в третьому ряду як опція, будуть доступні пізніше).

3 задніх сидіння можна прибирати окремо, а переднє пасажирське сидіння дозволяє перевозити вантаж до 2,70 м (M) і 3,05 м (XL). Ми також маємо 2 великі розсувні бічні двері, обладнані електричними склопідйомниками.

Простір Citroën Berlingo на борту

Багажник досягає 775 л (у версії M), доступ до якого забезпечується завдяки задньому склу, що відкривається, і двопозиційній кришці багажника.

Простір на борту не вистачає також завдяки 28 інтелектуальним відсікам для зберігання речей (до 186 літрів), таким як багатофункціональний дах Modutop нового покоління (що включає напівпрозору арку, задній контейнер на даху, зовнішнє освітлення і приховане панорамне скло з електроприводом). завісу) або ящик Top Box (унікальний завдяки розміщенню подушки безпеки пасажира в павільйоні на даху – Airbag in Roof).

Читайте також