Головна Здоров'я Кефір: смачно чи корисно?

Кефір: смачно чи корисно?

mamabook
50 Переглядів

Золотий стандарт кефіру «Слов’яночка»

поєднав у собі поліпшений смак і максимальну користь.

Кефір – знайомий з дитинства продукт, який багато людей люблять і п’ють: хтось вибирає його за смак, а хтось – за корисні властивості. Золотий стандарт кефіру «Слов’яночка» поєднав у собі і те, й інше! Корисний він тому, що виготовлений на живій кефірній культурі, а завдяки новій заквасці смак кефіру «Слов’яночка» став досконалим! Це підтвердили результати опитування споживачів*:

  • 87% високо оцінили смак кефіру «Слов’яночка» 2,5% жирності;
  • 76% високо оцінили смак кефіру «Слов’яночка» Лагідний 1%;
  • 67% високо оцінили смак кефіру «Слов’яночка» 1% жирності.

Золотий стандарт

Під час виготовлення кефіру «Слов’яночка» використовується тільки свіже високоякісне молоко, яке перевіряють двічі: на фермі і безпосередньо на заводі. І тільки після ретельної перевірки його відправляють на виробничі лінії. Вдосконалені технології виробництва та рецептура, сучасні стандарти якості, дотримання норм ДСТУ забезпечують високу якість кефіру «Слов’яночка».

Кефір – один з найкорисніших кисломолочних продуктів

До складу кефіру входить особливий набір бактерій і культур, тому він має повне право вважатися одним із найбільш корисних кисломолочних продуктів. Його внесок у збереження здоров’я людини неоціненний завдяки багатому складу, який містить:

  • фосфор, який відіграє найважливішу роль в обміні речовин;
  • кальцій, що підтримує гарний стан кісток і зубів, а також відповідає за зменшення втрати кісткового мінералу. Кальцій особливо необхідний дітям для нормального росту і розвитку кісток.

Жива кефірна культура

Але щоб кефір справді мав позитивний вплив на організм, він повинен відповідати певним вимогам, головна з яких – наявність кефірних культур у його складі. Ви можете самостійно це перевірити, і в цьому вам допоможе кефір «Слов’яночка»:

  • скуштуйте кефір – він має злегка пощипувати, освіжати, мати чистий кисломолочний смак;
  • якщо налити кефір у склянку, то ще деякий час на його поверхні з’являтимуться маленькі бульбашки повітря завдяки особливій консистенції напою.

Отримуйте максимум користі разом із Золотим стандартом кефіру «Слов’яночка» та насолоджуйтеся його чудовим смаком і високою якістю.

Читайте також