Головна Релакс Кавомашини – поради з вибору, експлуатації, ремонту

Кавомашини – поради з вибору, експлуатації, ремонту

mamabook
13 Переглядів
кофе

кофеДля поціновувачів легендарного напою були створені багатофункціональні пристрої, які не лише здатні зварити міцну каву, але й створити різні види. Це можуть бути напої із різною міцністю, складом і об’ємом. Усі ці характеристики може забезпечити сучасна кавомашина.

Вибір моделі для дому

Якщо у вас з’явилося бажання насолоджуватися якісним улюбленим напоєм щодня, ви можете обрати для себе кавомашину. І заздалегідь визначитися із переліком потрібних для вас функцій. До речі, нові прилади коштують дуже дорого. І не завжди здатні себе окупити. Тому чимало родин приймає практичне для себе рішення – на https://papakava.ua/ru/orenda-kavomashin беруть кавомашину в тривалу оренду. Якщо ви раптом підібрали модель, яка не відповідає всім вашим вимогам, то ви в будь-який момент можете з легкістю замінити її на іншу. А от якщо ви вже купили кавомашину, то змінити своє рішення вже не вдасться.

Для родини найкраще обирати кавомашину з капучинатором. Такий напій відрізняється більш м’яким смаком і сподобається не лише дорослим, але й дітям. Також вам не доведеться виконувати вручну відразу три дії:

  • збивати молочну піну;
  • робити каву;
  • змішувати компоненти.

krups

До того ж, кавомашина зробить напій більш ароматним, а процедура приготування – значно швидша, ніж виконувати це самостійно.

Також є машини, які здатні робити не лише каву, але й молочні напої. І якщо кавомашину слід мити 1 раз на тиждень, то при приготуванні молочних напоїв доведеться робити цю процедуру двічі на тиждень. Аби уникнути розмноження грибків і бактерій.

Ремонт кавомашини

Буває так, що прилад виходить з ладу. Самостійно вирішити цю проблему складно. Адже кавомашини є технічно складним обладнанням. На першому етапі ремонт кавомашини передбачає її діагностику. Вона відбувається в умовах сервісного центру й триває 1-2 дні. Апарат перевіряють за допомогою спеціальних пристроїв. Ремонт закінчується заміною деталей, які дали збій.

Найпоширеніші причини поломок кавомашин:

  • протікає трубка високого тиску, потік бойлер;
  • відсутня подача води – необхідний ремонт бойлера чи помпи;
  • не готується кава – найчастіше пов’язано із поламкою термодатчиків або клапана перемикання;
  • якщо не мелиться кава – потрібно замінити модуль із жорнами.

Читайте також