Головна Релакс Кава в зернах – як правильно обрати та зберігати

Кава в зернах – як правильно обрати та зберігати

mamabook
23 Переглядів
кофе

кофеСправжні кавомани з усіх видів продукту обирають саме зерновий. Лише цільні плоди зберігають усі свої особливості до моменту приготування. Напій із них по-справжньому тонізує, ефективно підвищує працездатність і рівень концентрації, допомагає зберігати ясний розум. Величезна кількість ефірних олій у складі дозволяє вишуканому аромату повністю розкритися, активні речовини відповідають за насичений смак. Придбати якісну каву в зернах можна на сайті https://tsa.com.ua/catalog/kava-v-zernakh. Ми ж розповімо про особливості вибору зернової кави.

Який напій найкращий

Варто зазначити, що немає чіткої відповіді, яка кава найкраща. Продукція одного виробника викликає захоплення в деяких кавоманів, проте інші не вважають це вдалим варіантом і категорично відмовляються пити каву навіть найпопулярніших брендів.

У кожного кавомана свої уподобання. Комусь подобається класичний яскраво виражений гіркий смак. Іншим – м’який смак із молочним відтінком. Треті не можуть уявити свій день без чашки легкого кавового напою з квітковими, шоколадними чи фруктовими нотками.

На щастя, у наші дні кавових сортів та купажів на їхній основі нараховується немало. Тому кожен поціновувач зможе знайти оптимальний для себе смак.

кофе

Упаковка

Зернова кава може бути запакована у фірмовий пакет із герметичним замком, банку чи навіть просто в крафтовий папір. Найкращий варіант – це щільна пачка зі спеціальним клапаном дегазації. Саме таку упаковку використовують провідні світові виробники, які завжди контролюють якість своєї продукції.

Папір чи поліетилен – не найкращі варіанти. Поліетиленовий пакет пропускає сонячне світло, що негативно позначається на якості продукту. А от папір не є герметичним, бо пропускає кисень, унаслідок чого зерно швидко втрачає свій неперевершений аромат.

Термін придатності та зберігання

За стандартом, кава в зернах має свій термін придатності в 1-1,5 роки. Чіткі дати вказані на шві упаковки. Якщо упакування герметичне та міцне, то аромат і смак кавових зерен чудово зберігаються протягом заявленого терміну.

В умовах дому чи ресторану (кав’ярні) зерно слід зберігати якнайдалі від прямих сонячних променів. Також не допускати контакту із вологою. Поруч не повинні зберігатися спеції та інші запашні продукти. Кавові зерна можна залишити у фірмовій упаковці чи пересипати в ємність, яка герметична закривається. Це повинен бути посуд зі скла чи кераміки.

Читайте також