Головна Релакс Картина за номерами: відпочинок для всієї родини

Картина за номерами: відпочинок для всієї родини

mamabook
12 Переглядів
картина

картина

Найдосвідченіші матусі знають, що догляд за дітьми – це найголовніше! Однак, потрібно знаходити час для відпочинку та релаксу. Відволіктися від проблем і турбот, з головою занурившись в творчість можна за допомогою цікавого вияву: малювання картин за номерами.

Такий прояв творчості цікавий для будь-якої статі та віку. Адже за допомогою цього заняття можна розкрити свій потенціал, тим самим відчути себе творчою особистістю і почати пишатися цим.  Малювання – це заняття, яке багато фахівців порівнюють з медитацією, воно є одним з найкращих способів аби відволіктись та поринути на певний час у спокій, вгамувати свої думки.

Малювання картин за номерами також чудова можливість провести час з сімєю, а особливо з дітьми. Вимальовуючи дрібні деталі дитина фокусує зір та розвиває дрібну моторику рук, яка сприяє розумовій активності.

картина

Така картина може слугувати чудовим подарунком на будь-яке свято. Малювання картин за номерами не має ніяких вікових обмежень, адже можна обрати малюнок за вашими вподобаннями та за складністю. Завдяки великому асортименту тематик можна не перейматись про те, що не вгадаєте з подарунком. На день народження подруги можна обрати картину з квітами https://100idey.com.ua/rozpis-ua/kartini-za-nomerami-ua/kartini-za-nomerami-kviti-ua, для дітей – тваринок https://100idey.com.ua/rozpis-ua/kartini-za-nomerami-ua/kartini-za-nomerami-dlja-ditej-ua, а для подарунку сімейній парі – картину з закоханими.

Все що необхідно для малювання знаходиться в наборі: два пензлики різного розміру, набір пронумерованих фарб та полотно з малюнком. На полотно нанесена картинка де кожен її елемент має свій номер, цим самим номером позначено колір відповідної пляшечки з фарбою. Фарби мають хорошу, щільну текстуру, яка надає їм насиченого та яскравого кольору, саме тому не потрібно постійно розводити фарби водою.

картина

Процес малювання може проходити в зручному для вас місці, адже все що вам потрібно вже є в наборі, однак при процесі створення картини потрібно щоб вам було зручно малювати дрібні деталі і ви не втомлювалися. Отже, для того щоб розпочати творіння власної картину потрібно лише бажання та трішки вільного часу.

Картина за номерами стане чудовим додатком до вашого інтер’єру. Завдяки різноманітності картин можна підібрати тематику та кольорову гаму за смаком і відповідно до інтер’єру.  Після завершення роботи над картиною її можна, за бажанням, обрамити та повісити на стіну, вона додасть не лише новизни в дизайні вашої оселі, але й буде згадкою хороших мометів життя проведених на одинці, чи разом з сім’єю.

Картини за номерами – це чудова можливість відволіктись від рутинної роботи і подарувати собі та іншим відпочинок не виходячи з дому!

Читайте також