Головна Дошкільнята Як визначити розмір дитячого одягу

Як визначити розмір дитячого одягу

mamabook
199 Переглядів

Визначитися із вдалим розміром дитячого одягу непросто. Адже дитина не здатна прокоментувати, наскільки їй комфортно. До того ж, дуже часто ми купуємо речі в інтернет-магазинах. Як зробити вдалу покупку? Підказки дає наш сайт Mamabook

Етап 1. Зняти мірки

Аби одяг максимально підходив дитині по розміру, потрібно орієнтуватися не на стандартні показники розмірів, а саме на індивідуальній заміри. Сьогодні у кожного виробника своя розмірна сітка. Тож не дивуйтеся, що малюку підходить бодік у розмірі 62 від одного бренду та розмір 72 – від другого.

Як правильно взяти мірки з дитини:
 • Дитина повинна бути одягненою у натільну білизну або тонкий одяг, який максимально прилягає до тіла.
 • Не натягуйте сантиметрову стрічку.
 • Заміри потрібно робити чітко: важливі кожні 5 мм. Не заокруглюйте показники.
 • Діти дуже швидко ростуть, тому мірки потрібно знімати безпосередньо перед покупкою. Дані, зроблені 1,5-2 місяця тому, вже дуже неактуальні.

Етап 2. Визначення необхідних параметрів

Щоб вільно обирати одяг будь-якого виду, вам потрібні усі базові заміри. Що потрібно зафіксувати, аби купувати від білизни до верхнього одягу?

 1. МіркиЗріст. Це довжина від маківки голови по підошви ніг. Заміри робляться на босу ногу. Плечі розправлені, спина рівна. Якщо це малюк до 12 місяців, то заміри роблять лежачи. Ніжки зводяться рівно.
 2. Обхват грудей. Сантиметрову стрічку протягніть навколо тулуба на рівні грудей. Попереду стрічка проходить під пахвами, позаду – поперек лопаток.
 3. Обхват талії. Не потрібно просити дитину втягнути живіт!
 4. Обхват сідниць. Заміри стрічкою сідниць по колу.
 5. Довжина по спині. Дитина повинна стати рівно, нахиливши голову вперед. Ви побачите, як виступає перший шийний хребець. Звідси і починаються заміри. Закінчуються на рівні талії.
 6. Довжина рукава. Дитина повинна трішки зігнути руку. Щоб рукав не виявився коротким, заміри роблять, закривши зап’ястя.
 7. Обхват шиї. Тримайте стрічку вільно навколо шиї, не затискаючи.
 8. Довжина калоші. Це відстань від талії до низу. Заміри робляться по боковій стороні.

 

Читайте також