Головна Релакс iPhone 14 – опис характеристик та переваг

iPhone 14 – опис характеристик та переваг

mamabook
43 Переглядів
iPhone X

iPhone X

У сучасному світі бренд Apple звучить як синонім бездоганного стилю, якості та інновацій. Прихильник айфонів завжди очікують на вихід чергової нової моделі на ринок. У 2022 році світ побачив iPhone 14. Це буда модель із численними оновленнями та покращенням технічних характеристик у порівнянні з попередньої версією смартфона. Дуже швидко новий телефон отримав численні схвальні відгуки користувачів. Окрім інноваційних розробок, Apple вкотре подбав про естетику. Власники телефонів отримали елегантні гаджети та можливість обрати чотири оригінальні кольори у лінійці Айфон 14 про макс. На сайті https://stylus.ua/iphone-170/seriya:iphone-14/ ви можете замовити оригінальні телефони бренду. Дізнайтеся, які особливості дизайну та технічні можливості iPhone 14.

Потужний акумулятор

На практиці iPhone 14 став першим смартфоном, який здатен тримати заряд цілий день. І це за умови активного застосування плагінів, медіаконтенту. Також не варто забувати, що напередодні виходу цієї моделі на ринок бренд також випустив магнітну зарядку MagSafe, що полегшує процес експлуатації смартфона. iPhone 14 Pro має ємність акумулятора 3200.

Для порівняння – скільки часу працюють різні моделі на повному заряді:

  • Айфон 14 може працювати 9 год 44 хв (плюс 16 год у режимі очікування);
  • Айіон 14 Про – 9 год 48 хв (плюс 16 год у режимі очікування);
  • Айфон 14 Плюс та Айфон 14 Про Макс працюють ідентично – по 11 год 38 хв (плюс 16 год у режимі очікування).

Apple iPhone 14 Pro Max

Вирізання об’єктів

Чудова фішка, яку оцінили блогери. Після оновлення iOS більше не доводиться використовувати вбудовані додатки для роботи із зображеннями. Аби вирізати якийсь об’єкт на фото, потрібно лише відкрити зображення, затримати пальцем на потрібному елементі та скопіювати його. Вирізати можна людину, дерево, тварину тощо. Перенести об’єкт на інше фото – і ви можете ділитися щойно створеним зображенням.

Завжди активний дисплей

Свого часу Apple Watch вперше був першим гаджетом, який продемонстрував готовність екрану працювати в будь-який момент. Такий функціонал відтепер реалізовано і в телефонах. При активації цієї зручної функції зникають кнопки ввімкнення камери та ліхтарика. Яскравість дисплею приглушена, а повідомлення чітко читаються.

Оригінальний колір

Бренд порадував прихильників новим фірмовим відтінком. Deep Purple відразу ж став ходовим. Цей глибокий фіолетовий відтінок замінив колір рожевого корпусу, що був представлений у попередній серії та не користувався особливим попитом. Інші базові кольори в лінійці Айфонів 14 залишилися незмінні.

Читайте також