Головна Релакс Інтернет-магазин Paperino: найкращий вибір офісного паперу оптом

Інтернет-магазин Paperino: найкращий вибір офісного паперу оптом

mamabook
19 Переглядів
принтер

принтер

Коли замовник інтернет-магазину Paperino приходить за посиланням https://paperino.com.ua/ru/ofisnyi-papir-a4-opt/ на сторінку оптового замовлення офісного паперу, він бачить прості та зрозумілі фільтри для вибору потрібного продукту:

  • розмір паперу;
  • кількість аркушів;
  • клас паперу;
  • щільність;
  • ціна;
  • бренд.

Офісний папір A One

Цього достатньо, щоб забезпечити безперебійну роботу офісу будь-якої фірми, роздрукувати курсовий або дипломний проєкт, зайняти малюка малюванням або зробити необхідні нотатки на важливій нараді. І мало хто знає, який обсяг інформації від виробника потрібно вивчити продавцю офісного паперу, щоб запропонувати своїм покупцям оптимальний варіант продукту за прийнятну ціну,

Важливі характеристики якості паперу

Розглянемо докладніше, що саме важливо для вибору офісного паперу

Формат

210 на 297 мм – стандарт офісного паперу А4. Він підходить для практично будь-яких принтерів і копірів, що застосовуються не тільки в офісах, а й у навчальному процесі, на виробництві та в побуті. Виробники пропонують й інші формати, більші та менші. Тут важливо, що папір має бути нарізаний промисловим способом або на професійному обладнанні, оскільки нерівні зрізи, паперовий пил і задирки не лише погіршують якість друку і зовнішній вигляд документів, а й призводять до поломок принтерів і копірів.

Офісний папір А4 Maestro Standard+

Щільність

Оптимальною для офісного паперу вважається щільність 80 г/м². Але в багатьох випадках виробники пропонують варіанти щільності від 60 до 280 г/м². На сайті інтернет-магазину Paperino представлені найпопулярніші варіанти: 70 г/м², 75 г/м² и 80 г/м².

Така щільність підійде для більшості зразків принтерів і копірів.

Вологість

Крім ваги, вологість впливає на те, як фарба лягає на папір. Виробники техніки задають певні стандарти для якісного друку. Інтернет-магазин Paperino забезпечує ідеальні умови зберігання продукції для підтримки необхідного рівня вологості паперу.

Клас паперу

На ринку представлені три класи паперу: А, В і С. Інтернет-магазин Paperino пропонує своїм клієнтам оптимальний варіант офісного паперу оптом (клас В і В+). Це універсальний папір, який підходить для чорно-білих і кольорових принтерів усіх типів, гарантує високу якість друку текстів і зображень, Ціна такого паперу трохи вища, однак у нього набагато більше можливостей, ніж у паперу класу С. А порівняно з дорогим класом А цей варіант значно дешевше, при цьому він практично не поступається якістю.

Офісний папір Nevia Copy Paper

Інтернет-магазин Paperino пропонує офісний папір та інші канцелярські товари відомих брендів оптом за доступними цінами зі зручним доставленням по всій Україні.

Читайте також