Головна Релакс Інтер’єр дитячої кімнати: на що звертати увагу при оформленні

Інтер’єр дитячої кімнати: на що звертати увагу при оформленні

mamabook
89 Переглядів
меблі

меблі

Облаштування дитячої кімнати — це радісна та відповідальна подія для батьків. Для свого малюка хочеться створити найкращий маленький світ, де він буде почуватися в безпеці. Починається все з вибору стилю. Тут батьки спираються на свої смаки. Але все ж треба врахувати вік, стать, характер, інтереси та потреби дитини.

Важливе значення мають колірні рішення, меблі, текстиль, декор. Найкращі дитячі меблі IKEA серед великого асортименту можна придбати в інтернет-магазині Home Club. Зазвичай в дитячій розташовують ліжко, письмовий стіл, шафу, полички для зберігання іграшок, комод.

Стилі інтер’єрів для дитячих кімна

Вибір стилю залежить від віку дитини та смаків родини. Які варіанти варто розглянути:

  • Неокласика. Такий стиль подобається більшості батьків та дітей. Спокійні базові кольори — легкий сірий, беж, крем, молочний — можуть бути розбавлені пастельними рожевим, зеленим, блакитним. Шпалери на стінах із квітковим чи рослинним візерунком, широкий багет, балдахін над дівочим ліжком та м’яке підголів’я для хлоп’ят. Такий стиль обирають діти віком 10-12 років.
  • Елементи скандинавського стилю подобаються спокійним і врівноваженим дітям. Це білі меблі, мінімум текстилю, прості форми, багато простору. Робоче місце краще облаштувати біля вікна. Декор має бути практичним: мапа на стіні, корисні світильники, моделі кораблів чи сузір’я на стелі.
  • Підлітки самі обирають стиль своєї кімнати. І краще з ними погоджуватись: хочуть чорні стіни, то хай фарбують. Якщо додати дзеркало в цікавій рамці, металевий декор, меблі зі світлого дерева, підсвічування, то вийде дуже гарно.

Інтер’єр у дитячій повинен в першу чергу бути безпечним. Треба уникати гострих кутів, скляних предметів, неякісних матеріалів. Підлога має бути теплою, бо діти часто граються на ній. Зручне ліжко, ортопедичний стілець, практичний стіл для занять і шафа для одягу — це необхідний мінімум для дитячої кімнати.

меблі

Як вибирати меблі?

Меблі мають відповідати потребам дитини за призначенням та габаритами. Для найменших потрібно ліжко з захистом від падіння, зручні крісла та стільці. Всі меблі мають бути добре закріпленими та стійкими. Важливо продумати місце для іграшок, куток, де малюк малюватиме.

Меблі IKEA зручні та безпечні для дітей. Їх переваги — компактність, зручність, міцність та надійність, вони допоможуть створити в дитячій кімнаті затишок та безпечний простір для дитини.

Читайте також