Головна Релакс Ідеї подарунків на День козака

Ідеї подарунків на День козака

mamabook
214 Переглядів

козак, козаки, казак14 жовтня – це не банальний аналог віджитого 23 лютого. Адже це День козака – свято справжньої мужності, завзаття, відваги. Тож кожен українських чоловіків заслуговує на значно оригінальніший подарунок, ніж, скажімо, пару шкарпеток та гель для гоління.

Що саме можна вручити чоловіку на 14 жовтня? Читайте наші поради!

Сертифікати
У цьому випадку можна подарувати все, що завгодно. Емоції і радість від презенту забезпечені. Існує безліч різноманітних сертифікатів та подарункових карт: масаж, джакузі, шопінг, курси екстремального водіння, майстер-клас зі стрільби − і нехай чоловіки не говорять, що вони цього не люблять.

Настільні ігри в українському стилі (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Настільні ігри в українському стилі (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Хобі
Ніхто не знає твого чоловіка краще за тебе. Особливо якщо справа стосується того, що любить твій чоловік. Відштовхуйся від того, що йому подобається – це найголовніше. Той же сертифікат цілком може стати в нагоді. Можна купити річ, яка потрібна йому для занять улюбленою справою. Наприклад, хороший футбольний м’яч, кий, набір для покеру, професійні пензлі для малювання, танцювальне взуття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Привітання з Днем козака у віршах 

Готові подарункові набори (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Готові подарункові набори (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Практика
Витрачати гроші марно точно не варто. Але свята на те і свята, щоб виділяти кошти не на те, що потрібно, а на те, що хочеться. Та й можна постаратися вибрати цілком практичну річ, яку хоче чоловік. Наприклад, хороший одеколон, на який йому завжди було шкода зароблених грошей, або планшет, з яким йому тепер не буде нудно у відрядженнях.

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також