Головна Малюки Ідеї подарунків для хрещеників

Ідеї подарунків для хрещеників

mamabook
531 Переглядів

крещение ребенкаТаїнство хрещення – важлива подія як в житті малюка, так і усієї родини. Адже батьки маленької дитини обирають для неї названих батьків – хрещеного батька та хрещену матір, долучаючи їх до сім’ї. І саме ці люди повинні супроводжувати похресника в дитинстві, в юному і дорослому віці. Бути для дитини друзями, наставниками, приймати участь у вирішенні важливих життєвих питань. А також, безперечно, трішки балувати, тому дарувати своїм похренискам подарунки. Які ж перші подарунки хрещені батьки повинні зробити малюку – в честь обряду хрещення?

Перший подарунок від хрещених батьків дитина отримує під час самого обряду. За давньою традицією хрещений батько купує малечі хрестик, а мати – крижму та хрестильний одяг, в якому хрестять дитину. Хрестик та ланцюжок не обов’язково мають бути золотими, навпаки, церква більше вітає вироби зі срібла, дерева або алюмінію. За давнім звичаєм, хрестик не повинен бути масивним, щоб не тягнути все життя на собі важкий хрест. Особливих вимог до хрестильного одягу немає, частіше за все його підбирають білого кольору, з рожевими або блакитними стрічками чи декоративними елементами. Крижма представляє собою шматок тканини, рушник, в який замотують дитину після занурення в купель. На крижмі можна вишити ім’я малюка та дату хрещення, або придбати готову крижму з вишитими елементами. Надавати перевагу також слід білому кольору крижми. Існує думка, що вона не може бути смугастою, щоб життя дитини не мало смуг.

До традиційних подарунків хресникам можна віднести срібну ложечку, з якої зазвичай починають годувати дитину. На ложці можна зробити гравіювання з іменем, ініціалами чи першою літерою імені малюка. Інколи хрещені батьки також дарують срібну чашечку. Існує думка, що діти, які п’ють воду з такої чашки, не мають проблем з молочними зубами.

Одним із традиційних подарунків хрещеникам вважається ікона в зріст дитини. Її виконують на замовлення та встановлюють біля ліжка малечі. Також можна подарувати дитячу Біблію, Псалтир, Євангеліє, ладанку, іменну ікону з покровителем похресника і т.д.

Сучасні хрещені батьки не обмежуються цими подарунками і часто купують корисні речі для розвитку малюка. В такому випадку краще порадитися з батьками хресника. Можете сміливо дарувати будь-які речі, що підходять для даного віку. Головне, не забувайте дарувати турботу і увагу дитині. Також в нашому інтернет-магазині ви можете підібрати різноманітні готові подарункові набори

подарунок, товарНа фото: оригінальні подарункові набори для дітей різного віку, дорослих (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також