Головна Релакс Ідеальні стільці на кухню: види, матеріали ти дизайн

Ідеальні стільці на кухню: види, матеріали ти дизайн

mamabook
22 Переглядів
кухня

кухняКухня – центр дому та вимагає оформлення особливої атмосфери затишку. Тому вибір стільців для кухонного інтер’єру відіграє головну роль. Стільці для кухні повинні бути не лише комфортними, але і відрізнятися особливою естетикою. Адже обідня група задає загальну стилістику інтер’єру приміщення.

Особливості матеріалів

Різні види матеріалів визначають як зовнішній вигляд, так і термін служби кухонних стільців. Також вибір матеріалу часто продиктовано інтер’єрним стилем.

Метал. Найміцніший матеріал. У конструкціях стільців найчастіше зустрічається в дуеті з деревом чи текстильною оббивкою. Дуже практичне та довговічне рішення. Подивитися моделі металевих стільців, що відповідають трендам сучасного дизайну, можна тут – на сайті інтернет-магазину 44 Studio.

столешница

Натуральне дерево. Дорогий, проте дуже презентабельний матеріал. Деревину можна обробляти різними методами. У залежності від стилю, для кухні можна вибрати пофарбовані чи лаковані стільці, з елементами навмисного зістарювання.

Плетені матеріали. Стільці з ротангу, бамбуку, лози чи солом’яними вставками використовують в інтер’єрах у стилях ф’южн, Прованс, англійське кантрі. Плетені меблі оригінальні та гарні, але завжди недешеві.

Пластик. Ходовий матеріал, який часто використовується для створення полегшених моделей стільців. Склопластик ще й привабливий за рахунок повторення зовнішнього вигляду скла. Пластикові стільці міцні, легкі, на них не помітні подряпини. Але пластикові меблі не завжди коштують дешево. Особливо, якщо йдеться про високоміцний сучасний матеріал.

кухня

Види кухонних стільців

Обідній. Дизайн-рішення таких стільців можуть бути різними: з прямими чи гнутими ніжками, спинками у вигляді дуги чи з різними елементами, плетені з ротангу або цільні з прозорого пластику. Але конструкція для всіх обідніх стільців однакова: наявність чотирьох ніжок, відсутність підлокітників або висота спинки на рівні лопаток.

Стілець-крісло.  Оригінальна та дуже зручна модель. Традиційно спинка та боковинки загруглені, можуть бути підлокітники. Висота спинки – трішки вище попереку.

Табурет. Найкомпактніша модель. Стілець кухонний на чотирьох ніжках, але позбавлений спинки. Головна перевага – можливість повністю ховати табуретки під стіл. Оптимальне рішення для кухні маленької площі.

Барний. Креативне рішення для кухні із сучасним інтер’єром. Наприклад, у стилях лофт, еклектика, поп-арт. Барні стільці бувають високі з наявністю підніжки чи класичні низькі напівбарні моделі.

Читайте також