Головна Релакс Ідеальна стільниця з каменю: яка вона?

Ідеальна стільниця з каменю: яка вона?

mamabook
27 Переглядів
кухня

кухняВиконуючи ремонт в оселі, особливу увагу приділяють не тільки спальним кімнатам, вітальні, але і кухні. Хочеться, щоб в цьому приміщенні було комфортно готувати, прибирати і відпочивати. Гарантувати все задумане зможе стільниця з камню. Вироби мають масу вагомих переваг. Познайомимося з ними детальніше нижче.

ТОП переваг, або чому варто купити стільницю з кварцу

Мармур – неодмінно гарний матеріал, але дорогий. Замінити природну сировину допоможе штучна розробка за кращими французькими технологіями. Готове для установки полотно має:

 1. Естетичну привабливість. Зовні кварц виглядає ефектно. Кварцове полотнище візуально легко сплутати з натуральним мармуром.
 2. Прийнятну ціну. Вартість виробу доступна і по кишені кожному.
 3. Різноманітний дизайн. Полотну в процесі агломерації можливо надати навіть самий хитромудрий малюнок і забарвлення. Тут нічого неможливого немає. Тому дизайнери вважають за краще облаштовувати кухонні простори штучним мармуром (кварцом).
 4. Легкість в різанні. Компанія Best-Top може вирізати стільницю будь-якої форми: будь то квадрат, овал, прямокутник, квітка або будь-яка абстрактна фігура. Детальніше розкажуть менеджери магазину.
 5. Практичність. Не вбирає вологу. Причина в порах. На відміну від мармуру, кварцовий агломерат не пористий. А значить, що б ви не розлили, його легко прибрати і плям не залишиться. Не заподіє шкоди і зеленка, перманентні маркери. Якщо раптом дитина помалює кухонне полотно, не варто хвилюватися. Все відмиється!
 6. Безпечність. Кварц перешкоджає розмноженню цвілі, грибків і шкідливих бактерій. Матеріал і предмети інтер’єру з нього зараховують до екологічних, нешкідливих для здоров’я.
 7. Функціональність. Робоча поверхня стільниці настільки міцна, що витримає численні витирання губкою, нарізку продуктів без дошки і багато іншого. Ніяких слідів не з’явиться.
 8. Довговічність. Матеріал стійкий до перепадів температури. Завдяки цій властивості і структурним особливостям відтінок і його насиченість не зміняться, навіть якщо поставити гарячий посуд або каструлю. Поверхня буде радувати своїм ефектним блиском довгі роки.

Унікальність кварцових виробів незаперечна. Чи не правда?

кухня

Як правильно доглядати за стільницею з камню

Найголовніше при очищенні не використовувати:

 • металеву щітку;
 • абразивні миючі засоби;
 • гострі предмети.

Достатньо користуватися м’якою губкою, звичайним миючим засобом або мильним розчином.

Читайте також