Головна Здоров'я Хворий на коронавірус розповів про свій стан та перебіг хвороби

Хворий на коронавірус розповів про свій стан та перебіг хвороби

mamabook
442 Переглядів
коронавірус
коронавірус
«Найважче переносити виснажливий кашель», – каже Ендрю О’дуайер, британець, який вилікувався після зараження коронавірусом.

Інфекцію англієць підхопив в Італії у кінці лютого. Йому сказали, що вірус не циркулює на гірськолижному курорті, де він проводив свою відпустку. Проте 21 людина із 25 учасників лижної групи заразилася. Після повернення з Італії додому він вирішив залишатися вдома та ізолювати себе з метою захисту інших людей.

Діабет не ускладнив стан

коронавірус

«Я би не хотів підхопити цю інфекцію знову», – розповідає він в інтерв’ю під час своєї самоізоляції в Лондоні.

Наявність діабету 1 типу не вплинуло на прояви коронавірусу. Це не турбувало Ендрю О’дуайера. Жар, який він відчував, нічим не відрізняється від звичайних симптомів грипу.

Серйозність прояву коронавірусу варіює в різних людей. Пацієнти похилого віку, із хронічними важкими захворюваннями (астма, діабет, хвороби серця) мають підвищений ризик захворіти і потребують лікування в стаціонарі.

Виснажливий кашель

«Я пройшов тестування, перш ніж почав почуватися погано. Інші люди з курорту також спочатку не почувалися жахливо. Лише через 3 дні я дізнався, що в мене позитивний результат на коронавірус. Але пройшло більше тижня, перш ніж з’явилися симптоми хвороби».

Це був дуже виснажливий кашель та лихоманка. Ендрю розповідає що прийом парацетамолу допоміг знизити температуру. У якийсь момент його відвезли на «швидкій допомозі» для оцінки стану. Перевірили прямо в машині та знову повернули додому. В умовах самоізоляції вдома йому доведеться провести 21 день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарі назвали симптоми коронавірусу в дітей

Читайте також