Головна Світ тата Honda — це більше, ніж просто автомобілі

Honda — це більше, ніж просто автомобілі

mamabook
10 Переглядів
honda

honda

Honda – один з найпопулярніших автомобільних концернів, що відповідає, зокрема, за виробництво автомобілі, мотоцикли, скутери і літаки. Honda також є одним з найбільших виробників двигунів в світі (близько 25 мільйонів в рік). Компанія з Японії, її штаб-квартира знаходиться в Токіо (європейська штаб-квартира Honda Motor Europe Limited знаходиться в Великобританії). Крім того, у компанії є заводи в більш ніж 30 країнах, а її девіз – «Сила мрії».

Honda – історія

Ім’я Honda походить від імені засновника компанії – Соїтіро Хонда, який почав бізнес в 1948 році. Раніше, будучи ще підлітком, Соитиро виявляв великий інтерес до автомобільної промисловості, а це означало, що він рано покинув сімейний будинок (йому було 15 років) і почав навчання в автомобільній майстерні, де, серед іншого, працював у творчості Art Daimler – знаменитий спортивний автомобіль.

Отримавши необхідний досвід, Хонда залишив свою роботу в майстерні і в 1927 році вирішив відкрити власну відділення, яке він назвав Art Shokai. Через короткий час перший успіх з’явився у вигляді патенту молодого дизайнера металевих спиць, які в той час були абсолютно новими. Хонда вклала зароблені гроші і в 1930 році заснувала власну лінію з виробництва поршневих кілець.

Через 6 років, в 1936 році, Соичиро Хонда знову змінив профіль своєї діяльності, відмовившись від виробництва кілець (завод був проданий Toyota в 1945 році) і почав розробляти спортивні автомобілі.

Тим часом в Японії набирали популярність альтернативні засоби зв’язку, в основному велосипеди. Honda, яка не зуміла добитися великих успіхів в роботі над спортивними автомобілями, вирішила використовувати сконструйований нею двигун, помістивши його в велосипед, що призвело до створення першого в історії повнопривідного двигуна з двигуном об’ємом 50 куб.см.

Автомобіль також став першим офіційним продуктом Honda як підприємство, яке Соичиро зареєстровано 24 вересня 1948 року.

honda

Моторизований байк настільки сподобався користувачам, що Honda вирішила почати масове виробництво, назвавши автомобілі так званими. мопеди, які, крім японського ринку, також експортувалися, серед іншого внізТайвань. З пропозицією моторизованого мотоцикла Honda стало легше почати їздити на мотоциклі, ніж на бажаному спортивному автомобілі.

Так, в 1949 році компанія випустила першу модель мотоцикла Dream D з об’ємом двигуна 98 см3. Автомобіль мав успіх, і в 1952 році Honda вирішила відкрити ще два заводи. Однак найбільше японського конструктора чарують не мотоцикли, а автомобілі, і нарешті в 1953 році Honda вдалося побудувати свій перший автомобіль.

Автомобіль називався Honda T360, це був легкий комерційний автомобіль і приводився в рух одноциліндровим двигуном H нової конструкції з двотактної системою потужністю 1 к.с.

З тих пір розвиток Honda в області виробництва автомобілів значно прискорилося, і рік потому був представлений ще один Т-подібний двигун, на цей раз чотиритактний двигун об’ємом 130 куб. См і потужністю 2,5 к.с. Конструкція виявилася настільки універсальною, що застосовувалася також в водяних насосах і класичних тракторах. У наступні роки діяльність компанії настільки зросла, що було вирішено створити свою першу філію за межами Японії.

За майже 70 років діяльності Honda відповідає за виробництво багатьох знакових моделей. Мережа автосалонів розгорнута по всьому світу, тому купити Хонду не складе труднощів, тільки визначитеся, яка модель вам більше до душі.

Читайте також