Головна Релакс Головні переваги MacBook Air

Головні переваги MacBook Air

mamabook
13 Переглядів
MacBook Air

MacBook AirСвого часу лінійка ноутбуків MacBook Air стала справжньою революцією на ринку. Вперше світ побачив їх у 2008 році. З того часу вони залишаються у списку найбільш рейтингових персональних гаджетів. Із тією лише різницею, що кожного разу компаній Apple вдосконалює свою техніку та представляє різні варіації оновлених ноутбуків. Які головні переваги MacBook Air на сьогодні і чому вони досі залишаються такими популярними?

Варто зазначити, що в різних варіаціях може відрізнятися розмір екрану. Приміром, з 2010 по 2016 роки Apple випускав ноутбуки із 11,6-дюймовим екраном. Зараз ця модель має 13,3-дюймовий екран.

Базові характеристики

У ноутбука стоїть процесор Intel Core i5 та продвинутий графічний процесор Intel HD Graphics 3000. Потужна батарея забезпечую безперебійну та стабільну роботу гаджету протягом 7 годин. І це не просто ввімкнений ноутбук, а можливість активної роботи в інтернеті через Wi-Fi.

Цікаво, що в цього ноутбука відсутній жорсткий диск. Його роль виконує SSD. Аби суттєво зекономити місце, він розташований безпосередньо на системну плату. Лептом при цьому можна навіть не вмикати. Таким чином, час автономної роботи в режимі очікуванні складає 30 днів. А це означає, що користувач, приміром, зможете перевести свій ноутбук у режим очікування та «оживити» його навіть через 10, 20 днів. І відразу ж миттєво продовжити свою роботу, так і не підключаючись до електромережі.

Інші переваги MacBook Air:

  • легкий гаджет, що забезпечує мобільність – усього 1,3 кг;
  • час автономної роботи ноутбука – повноцінні 7 годин;
  • бездоротовий зв’язкок двох типів – це Bluetooth V4.0 та Wi-Fi;
  • у гаджета передбачена вбудована веб-камера;
  • потужний об’єм портативної пам’яті – 4096 МБ.

Для кого підходить MacBook Air?

Універсальний гаджет для людей із активною життєвою позицією. Якщо ви полюбляєте вирішувати свої справи у будь-якому зручному для вас місці, то ноутбук стане чудовим виїзним «офісом». Він забезпечує і будь-які формати для онлайн-розваг, тож може стати і повноцінним сімейним гаджетом: для дозвілля, роботи, дистанційного навчання.

Як завжди, техніка від Apple виглядає дуже стильно. Усі гаджети цього виробника задають певні тренди на ринку світової сучасної електроніки. Тож MacBook Air чудово підходить для учнів старших класів, студентів. Це вдале рішення для людей, які надають перевагу дійсно привабливим гаджетам із оригінальним дизайном.

Читайте також