Головна Малюки Характер і доля дитини, народженої в рік Мавпи-2016

Характер і доля дитини, народженої в рік Мавпи-2016

mamabook
228 Переглядів

ребенокВсім новоспеченим батькам хочеться знати, як складеться доля їх дитини, який буде в неї характер, ким вона стане, до чого матиме здібності і т.д. Звичайно, на всі ці питання не можна дати однозначної відповіді, адже на формування особистості впливає виховання, оточення, гени. Але й зірки відіграють свою роль. Тому рік і дата народження дитини певною мірою можуть розказати про її майбутнє. Тож яких малюків очікувати у 2016 році? Відповіді дає сайт для батьків mamabook.com.ua

Покровителька дітей, народжених в 2016 році – Вогняна Мавпа. Вона непосидюча, схильна до творчості, розумна і любить ризик. Такими ж будуть і ті, хто народився в 2016-ому. Щоб справитися з ними треба немало терпіння.

Що стосується характеру, то людям, що народилися в 2016 році будуть притаманні такі риси як хитрість, практичність і нестандартне мислення. Незважаючи на талановитість, навряд чи з дитини-Мавпи виросте видатний митець, вони не схильні виставляти напоказ свої здібності.

Батькам варто знати, що діти, народжені в рік Мавпи, рано дорослішають, тому будьте готові до серйозних запитань і не дивуйтесь, що ваша дитина наздоганяє в розвитку старших.

Практичність Мавп виявляється в тому, що вони легко пристосовуються до життєвих ситуацій, їх непросто вибити з колії.

Готуйтесь до впливу стихії 2016 року – Вогню. Люди, народжені в цьому році, продовж всього життя будуть гарячкуватими та нестриманими. Багатьом це буде здаватися дитячими капризами, дитину вважатимуть невихованою чи розбалуваною.

Діти, народжені в рік Мавпи, постійно прагнуть спілкування, тому в них, скоріш за все, буде багато приятелів і друзів. Вони дуже рухливі і не люблять сидіти на одному місці.

Що стосується майбутніх можливих професій, діти, народжені в рік Мавпи, можуть вирости в дизайнерів, архітекторів, модельєрів, візажистів, письменників, адже вони талановиті. Окрім того, з Мавп виходять хороші лікарі.

Якщо ви прагнете ще більш детально дізнатись, якою буде доля та характер вашої дитини, варто звернути увагу на знак Зодіаку малечі.

номерные знаки

детская вышиванка бодиНа фото: номерні знаки на дитячі коляски та дитяча боді-вишиванка (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також