Головна Школярі Чудова ініціатива: у школі почали викладати домашнє господарювання для хлопців

Чудова ініціатива: у школі почали викладати домашнє господарювання для хлопців

mamabook
27234 Переглядів
Монтекастело

монтекостелоУ відомій іспанській школі Монтекастело реалізовано оригінальний та дуже корисний шкільний предмет – домашнє господарювання. Нова дисципліна викладається лише хлопцям. І якщо вміти готувати їсти чи прасувати сорочки зазвичай вчаться вдома, то відтепер ці навички освоюють і в школі.

В Іспанії вирішили зруйнувати стереотип про те, що вся хатня робота повинна виконуватися лише жінками. Тому керівництво Монтекастело пішло на експеримент.  Нова дисципліна включена до переліку додаткових шкільних предметів і практикується вже 2 роки.

учні

Чим займаються хлопці на господарюванні? Шиють, прасують, прибирають і, звичайно ж, готують їсти! Не обійшли увагою й чоловічі домашні справи – хлопців навчають ремонтувати розетки, вирішувати проблеми із сантехнікою, побутовими приладами. Також школярі активно опановують теслярське ремесло.

Участь у багатьох завданнях разом із хлопцями беруть учителі-чоловіки та батькі школярів. Це гарна демонстрація, що хатня робот – не сором для чоловіка. Школярі ростуть із розумінням, що створювати затишок і лад в оселі повинні двоє – жінка й чоловік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 учительських лайфхаків, які допоможуть покращити ефективність навчання

Читайте також