Головна Релакс Гороскоп на грудень-2017 для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на грудень-2017 для всіх знаків зодіаку

mamabook
132 Переглядів

сніг, зима, собакаЩо ознамегує перший зимовий місяць у вашому житті? Дізнайтесь, що пророкують зірки кожному зі знаків зодіаку. Представляємо короткий гороскоп на грудень 2017 року. 

Овни
Ви будете займатися справами, які приносять практичну користь оточуючим. Звернуть увагу на своє здоров’я. Захопляться питаннями особистого та ділового партнерства, яке матиме для Овнів велике значення до 23 груденя. Вам варто навчитися співпрацювати з людьми, а не «тягнути ковдру» на себе. З 23 грудня починається ідеальний час, щоб змінити життя.

Телець
У перших числах місяця Тельці будуть зайняті питаннями сім’ї і дома. З 8 грудня перемкнуть свою увагу на творчість і хобі, займуться організацією свята або відпочинку, будуть допомагати іншим людям. З 20 грудня стануть актуальними питання особистого та ділового партнерства. Тельцям варто уважно вибирати партнерів, реально оцінюючи вигоду від співпраці.

Близнюки
Вам варто дати лад своїм думкам, особливо в першій третині грудн. У вас так багато всього цікавого в голові, що все потрібно розсортувати і розкласти «по поличках». Визначившись, 10-24 грудня Близнюки можуть починати рух вперед. Є ймовірність любовного роману, нового хобі чи участі в цікавому проекті. З 23 числа всю увага займатимуть кар’єрні справи.

Рак
До 23 грудня Раки будуть зайняті питаннями сім’ї та оселі, побутовими проблемами. Вони поринуть в оформлення документів на нерухомість, ремонти і переїзди, домашній відпочинок і свята. Особливо вдалими днями для купівлі-продажу, переїзду будуть 1-10 грудня. З 23 грудня Раки зможуть розслабитися і відпочити.

Леви
У Левів 1-8 грудня посилиться інтерес до краси, любові і задоволень. Вони будуть тяжіти до комфорту, цуратися суєти і зайвої напруги. 8-23 грудня Леви будуть зайняті знайомствами, зустрічами і спілкуванням, поїздками. До кінця місяця присвятять побільше часу сім’ї.

Діва
У грудні перед Дівами відкриються нові перспективи. 7-17 числа вони опиняться в центрі подій, зможуть добитися успіху і визнання, закохаються або отримають велику суму грошей. Період чудово підходить для ритуалів краси і турботи про власну зовнішність. 7-12 грудня Дівам потрібно використовувати щасливий шанс, 13-17 грудня – стати наполегливими, проявити амбіції. 

Терези
До 20 грудня Терези багато часу приділятимуть собі – займуться розвитком талантів і хобі, дбатимуть про здоров’я і красу. Зможуть залишити конкурентів далеко позаду у властивій цьому знаку Зодіаку милою манері. З 10 грудня в їхньому житті буде багато спілкування, Терези будуть виступати і читати лекції, висловлювати свою думку. З 23 грудня на перше місце вийдуть питання заробітку і покупок.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:  Який ваш камінь по даті народження

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Скорпіон
Скорпіонам варто утриматися від активності до 20 грудня. Буде краще, якщо вони відправляться куди-небудь на спокійний відпочинок. Набравшись сил, вони повернуться і гучно заявлять світові про себе. Деяким варто побути в ролі “сірих кардиналів”, не діючи напролом. З 25 грудня Скорпіони зможуть обійти конкурентів, завоювати прихильність і любов, підкорити талантами і силою характеру.

Стрільці
Представники знаку зодіаку у грудні сфокусують свої сили на ділових і фінансових питаннях. Удача сприяє цьому, особливо 7-17 і 25-26 грудня. Багато зможуть побудувати у кар’єрі, досягти висот у бізнесі, створити сім’ю. Стрільці приділять увагу здоров’ю – змінять режим дня і харчування, почнуть регулярно ходити на тренування. Якщо до 20 грудня про друів забувати не варто, то потім краще побути на самоті і набратися сил.

Козеріг
Козероги в грудні проявлять сильний характер, сфокусують увагу на кар’єрі, багатстві і владі. Зірки будуть прихильними до них, обдарують підтримкою оточуючих людей в цих питаннях. Особливо яскраво підтримка буде помітною 7-15 грудня. З 20 грудня Стрільці змінять пріоритети, будуть багато відпочивати, спілкуватися з друзями і шукати однодумців.

Водолій
До 20 грудня Водолії будуть цікавитися всім тим, що знаходиться далеко від них. Подорожі та поїздки, спілкування з далекими родичами, захоплення політикою і філософією відверне їх від повсякденних справ. З 23 грудня Водолії згадають про роботу і бізнес. Це вдалий час для зміни місця роботи, участі у професійних конкурсах та підвищення кваліфікації.

Риби
Риби в грудні зможуть кардинально змінити власне життя. Для цього доведеться ризикувати і рішуче позбавлятися від того, що заважає розвитку. 1-23 грудня зірки рекомендують присвятити роботі з психологом, езотеричним практикам і самопізнанню. З 23 грудня Риби, розібравшись у собі, зможуть визначитися зі своїм місцем у суспільстві. Їх чекає багато спілкування з друзями, поїздки, знайомства. 

Чашки для вчителів з різних предметів (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки для вчителів з різних предметів (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також