Головна Малюки Гороскоп дитини-Овна, народженої у 2016 рік Мавпи

Гороскоп дитини-Овна, народженої у 2016 рік Мавпи

mamabook
219 Переглядів

4 способа, как укрепить иммунитет ребенка2016 рік припадає на рік Вогняної (або Червоної) Мавпи. Цей символ року, безумовно, впливає на характер і долю дітей, народжених у 2016 році. Варто також враховувати, що рік буде високосним – адже існує прикмета, що такі роки відрізняються негативною енергетикою. Дізнайтесь, що прогнозують зірки для маленьких Овнів, які народились у 2016 році, на нашому сайті для батьків mamabook.com.ua

Особливості характеру і поради з виховання

Овни – це малюки, які народжуються в період з 21 березня по 20 квітня. Ці дітки дуже активні, завжди сповнені енергією. Рік Мавпи додасть їм натхнення, тому у маленьких Овнів цього року наро-дження буде величезний творчий потенціал, який варто розвивати з дитинства. Також варто враховувати, що такі дітки – дуже вперті, завжди і на все мають свою точку зору. Тому прививати дітям любов до малювання, моделювання, шиття чи інших творчих навиків батькам доведеться повільно, навіть використовуючи хитрощі.

Головні характеристики дитини Овна – це висока активність та допитливість. Не ігноруйте бажання дитини «все знати». Ваші відмови щось пояснювати будуть дуже ображати малюка, маленький Овен буде злитись і ображатись, а в майбутньому це може стати причиною поганих оцінок в школі. Овна потрібно вміти зацікавити наукою. Враховуючи, що Овен, як гумка, поглинає всю інформацію, то намагайтесь з дитинства прививати дитині любов до книжок, ходіть з ним у музеї та зоопарки, збирайте гербарії, тобто влаштовуйте домашні методи освоєння науки.

Овни самі по собі – дуже активні дітки. Така ж властивість характерна і Мавпі, а це вже небезпечне поєднання. Тому намагайтесь виховувати в дитині стриманість, гасіть її надмірну активність, вчіть не розпорошувати свої життєві сили та енергію. Тому при виборі спортивної секції зверніть увагу на ті, які дадуть можливість для релаксації. Тому замість звичних танців чи футболу краще відведіть дитину на йогу, пілатес, стрейчінг.

Овни, народжені в рік Мавпи, – це лідери і переможці. В них закладені великі амбіції, тому не ру-байте при корінні мрії та плани маленького Овна, давайте своїй дитині простір для саморозвитку, творчих експериментів, прояву фантазії.

Для Овнів, народжених у 2016 році, найкращими професіями будуть ті, що пов’язані з естетикою. У таких діток буде вроджений смак та стиль від народження, тому постійно спрямовуйте їх до освоєння таких професій, як дизайнер інтер’єру, модельєр, стиліст, перукар, візажист, архітектор, косметолог, фотограф, флорист.

номерные знаки

детская вышиванка бодиНа фото: оригінальні номерні знаки на дитячі коляски та дитяча боді-вишиванка (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також