Головна Школярі Фото, які вас шокують: як навчаються у різних країнах світу

Фото, які вас шокують: як навчаються у різних країнах світу

mamabook
12190 Переглядів
камбоджі

Як то кажуть: «Усе пізнається в порівнянні». Нам доводиться миритися з поганим отопленням узимку чи подертими партами. А от у різних куточках світу проведення навчання – вже за радість. Тож, буває, школи організовують у найнеочікуваніших і, звичайно ж, абсолютно некомфортних умовах.

Наш сайт Mamabook підготував цікаву фотопідбірку, як виглядає шкільне навчання в різних куточках світу.

Кот-д’Івуар

школаНа фото – не вчителька з математики, як вам може здатися на перший погляд. Мешканка села Како, яке розташоване в африканській країні Кот-д’Івуар, завдяки освітній програмі «Юнісеф» отримала можливість знову повернутися до школи та отримати середню освіту.

 

Китай

китайЦе не екстремальна шкільна екскурсія, а шлях учнів до школи. Дітям із села Атулер, що розташоване в китайській провінції Сичуань, доводиться пробиратися до школи по гірській драбині. Відстань – 800 м. Школярі у супроводі дорослих змушені по 2 години висіти на лозах до пункту призначення. Відвідуються школу учні 2 рази на місяць.

 

Камбоджі

камбоджіСело Мехрі у Камбоджі традиційно називають плаваючим. Адже основний заробіток місцевих мешканців – рибальство. Усе село «стоїть» на воді, тож учні щодня дістаються до своєї школи на човнах.

Читайте також