Головна Школярі Фото, які вас шокують: як навчаються у різних країнах світу

Фото, які вас шокують: як навчаються у різних країнах світу

mamabook
15960 Переглядів
камбоджі

Як то кажуть: «Усе пізнається в порівнянні». Нам доводиться миритися з поганим отопленням узимку чи подертими партами. А от у різних куточках світу проведення навчання – вже за радість. Тож, буває, школи організовують у найнеочікуваніших і, звичайно ж, абсолютно некомфортних умовах.

Наш сайт Mamabook підготував цікаву фотопідбірку, як виглядає шкільне навчання в різних куточках світу.

Кот-д’Івуар

школаНа фото – не вчителька з математики, як вам може здатися на перший погляд. Мешканка села Како, яке розташоване в африканській країні Кот-д’Івуар, завдяки освітній програмі «Юнісеф» отримала можливість знову повернутися до школи та отримати середню освіту.

 

Китай

китайЦе не екстремальна шкільна екскурсія, а шлях учнів до школи. Дітям із села Атулер, що розташоване в китайській провінції Сичуань, доводиться пробиратися до школи по гірській драбині. Відстань – 800 м. Школярі у супроводі дорослих змушені по 2 години висіти на лозах до пункту призначення. Відвідуються школу учні 2 рази на місяць.

 

Камбоджі

камбоджіСело Мехрі у Камбоджі традиційно називають плаваючим. Адже основний заробіток місцевих мешканців – рибальство. Усе село «стоїть» на воді, тож учні щодня дістаються до своєї школи на човнах.

 

Тайланд

тайландА ці школярі мешкають в одному із сіл Тайланду. І вони змушені навчатися в пустелі.

 

Індія

індіяВ Амараваті, в одному з бідних міст Індії, діти навчаються у вуличній школі.

 

Африка

африкаПредставники африканського напівкочового племені масаі навчаються безпосередньо на природі – під гілками могутніх баобабів.

 

Бутан

бутанДля дітей з міста Тхімпху (столиця Бутану) бути школярами – велика вдача. Згідно статистики, лише 10% дітей цього південноазіатського королівства можуть отримати навчання. Причина – у бідності місцевого населення. Відправити дитину в школу у Бутані – це розкіш.

 

Гімалаї

емігрантиТак виглядає школа на колесах для дітей робочих мігрантів у Гімалаях. На уроках присутні діти різного віку. Усі вони роззуваються, перш ніж «зайти» до імпровізованої класної кімнати у фургоні.

 

Індія

індіяІндерджит Хурана – учитель-філантроп в Індії. Вона організувала вуличні школи безпосередньо на платформах вокзалів. Її учні – це безпритульні діти. Вони живуть за рахунок милостині, яку просять на вулицях. Завдяки зусиллям Індерджит в Індії отримують навчання 4000 вуличних дітей. В імпровізованих школах їх не лише навчають, але й годують, видають ліки для їхніх сімей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Притча про плоди учительскої праці

плашка

Читайте також