Головна Школярі Фото: тварини, які назавжди зникли на планеті за останні роки

Фото: тварини, які назавжди зникли на планеті за останні роки

mamabook
19996 Переглядів
бегемот

Ще на початку 21-го століття більшість цих тварин існувала поруч із нами. Про їхнє вимирання знали хіба що вчені. А от людині вкотре байдуже, хто живе з нею поруч і яким тваринам, рослинам вона завдає лиха.

З кожним роком екологічна криза на планеті лише збільшується. І результат – вимирання окремих видів тварин, яких неможливо зберегти в умовах штучного розведення.

Наш сайт Mamabook підготував огляд тварин, яких ми більше ніколи не побачимо.

Карликові бегемоти

бегемот

Свого часу це були унікальні мешканці Мадагаскару. Ззовні вони схожі на гіпопотамів, але значно меншого розміру. Певний період учені вважали, що ці тварини вимерли ще тисячу років тому.

бегемот

Проте було доведено, що їхні пращури існували на острові у невеликій кількості включно до 1990-х років. Після цього карликових бегемотів більше не зустрічали в умовах дикої природи. Цих тварин спробували відновити. І зараз у світі продають рідкісні екземпляри декоративних бегемотів. Проте вони не мають нічого спільного зі справжніми мадагаскарськими тваринками.

 

Китайські річкові дельфіни

дельфін

Ці дельфіни раніше мешкали в річці Янцзи, у Китаї. Їх називали “байцзи”, або білі дельфіни. Кількість прісноводних китайських дельфінів різко зменшилася в 1970 році, оскільки китайці почали активно використовувати річку для вилову риб у промислових масштабах. Смерть останнього дельфіна була зафіксована в 2002 році.

Читайте також