Головна Краса Фото: стильний манікюр-2022

Фото: стильний манікюр-2022

mamabook
11 Переглядів
манікюр

манікюр

Нейл-арт стрімко розвивається. Кожного сезону з’являється мода на нові текстури, кольорові рішення та візерунки. Різноманіття нових покриттів для нігтів значно спрощує завдання: достатньо нанести один засіб, аби отримати складний малюнок із оригінальними декор-елементами.

Дізнайтеся, які варіанти манікюру будуть користуватися особливою популярністю протягом усього 2022 року.

Дивіться підбірку наших фото, аби зорієнтуватися в цьогорічних тенденціях.

Покриття із сухоцвітами

маникюр

Квіткові принти завжди актуальні. Особливо в цьогорічні моді. Нігті, на які був нанесений гель із сухоцвітами, виглядають як витвір мистецтва. Нігтьова пластинка покрита орнаментами у вигляді дрібних квіточок-сухоцвітів. Насправді цей вид манікюру дуже простий у виконанні. Не обов’язково відвідувати салон – повторити складний малюнок можна і в домашніх умовах.

Використовуйте готові прозорі гелі, у складі яких сухоцвіти різних відтінків. Гель рівномірно розподіляється но пластинці та створює елегантний манікюр у романтичному стилі.

Оновлена класика

манікюр

Французький манікюр – безпрограшне рішення, яке не залежить від тренів. Але якщо ви хочете оживити цю техніку та зробити більш оригінальне рішення, то цьогоріч доречно спробувати контрастне фарбування. Приміром, елегантно поєднується така кольорова палітра, як благородний шоколадний та яскравий бірюзовий. У моду повертається ще один різновид френчу – це оригінальний місячний манікюр.

Металізовані текстури

манікюр

Матові покриття в 2022-му не будуть користуватися особливою популярністю. Надайте перевагу текстурам, які вдало імітують метал. Різноманіття таких покриттів вражає – від бронзи до хрому. Також актуальний яскравий металізований манікюр. Імітацію золотих і срібних вкраплень чудово створює база з поталлю.

поталь

Полегшити роботу майстра при створенні трендового манікюру допоможе аналогічне покриття – топ із поталлю. Він використовується як фініш для нігтів, лягає гарним тонким шаром та відрізняється різноманіттям текстур.

Головні переваги цього засобу:

  • покриття не липне;
  • топ із поталлю завжди рівномірно лягає на поверхню;
  • завдяки УФ-фільтрам у складі насиченість кольору нігтів не змінюється.

Eye see you

«Еye see you»

Саме так називається популярна та ефектна техніка для створення сучасного манікюру. Впізнати її легко – на нігтях завжди використовується така символіка, як жіночі губи чи очі. Дуже часто такий манікюр носять дівчатка-підлітки.

Читайте також