Головна Релакс Фото: модні моделі жіночих сумок-2022

Фото: модні моделі жіночих сумок-2022

mamabook
15 Переглядів
сумка

сумка

Сумка – базовий аксесуар у жіночому гардеробі. Для створення стильних і оригінальних образів у колекції кожної жінки повинні бути присутні відразу декілька моделей.

Однотонні шкіряні сумки – незмінний елемент ділового, офісного стилю. Місткі сумки середніх розмірів із довгими ручками ідеально підходять для щоденних образів. Сумки-шопери й тоути зручні для поїздок, міських прогулянок. Проте не варто забувати, що тренди мінливі. Слідкуйте за новинками моди і підбирайте оригінальне жіноче взуття та аксесуари. Ми ж підкажемо, які ТОП-7 моделей сумок будуть популярні цього року.

Сумки-мішки

сумка

Лише на перший погляд вони здаються дуже масивними аксесуарами. Проте мішкоподібні аксесуари вже  завоювали заслужену величезну популярність  завдяки практичності й універсальності. У колекціях топових європейських брендів вони представлені в різноманітних рішеннях – у будь-яких кольорах, розмірах. Особливим попитом користуються мішки з етновізерунками та дрібним принтом.

 

Сумки XXL

сумка

Тенденція властиво повторюватися. Величезні жіночі сумки були дуже популярні 7-8 років тому. Проте коли прийшов попит на одяг oversize, великі сумки знову стали трендовими. Із ними більше не виника запитань, як усе помістити в маленький клатч чи сумочку на ланцюжку.

 

Гірчичний монохром

сумка

Це чудовий приклад, як в одній ідеї можна втілити відразу два тренди. По-перше, сьогодні дуже популярний монохром, тобто акцент на однотонності. По-друге, цьогоріч у жіночому гардеробі домінують тотальні гірчичні кольори.

 

Розкішний смарагдовий

сумка

Ще один ультрамодний колір цього року – глибокий зелений. Також можна надати перевагу близькій палітрі, зокрема салатовому, кольору молодої зелені. Акцент усе ж варто робити на благородній палітрі. Це насичений темно-зелений колір – смарагдовий.

 

Стильна рафія

сумка

Натуральні матеріали завжди поза модою. Але 2022 рік – це відхід від шкіряних фактур на користь рослинних матеріалів. Приміром, ходовими жіночими сумками стануть моделі з рафії. Також актуальні солом’яні жіночі сумочки.

 

Карамельний клатч

сумка

Якщо ви не знаєте, які аксесуари зараз у моді, то сміливо можете придбати клатч. І ви не помилитеся! Це базова модель сумки, яка завжди повинна бути в гардеробі. Ідеальна маленька сумка для особливих виходів цього року представлена в бежевому, молочному, карамельному відтінках. І обирайте клатч із мінімумом декор-елементів.

 

Авоська

сумка

Цей плетений аксесуар – не моветон. Авоськи в ультраяскравих кольорах практичні й оригінальні. Чудове рішення для сміливих і впевнених в собі.

Читайте також