Головна Релакс Фото: як вдало обрати окуляри по формі обличчя

Фото: як вдало обрати окуляри по формі обличчя

mamabook
15 Переглядів
окуляри

окуляри

Сонцезахисні окуляри – базовий елемент весняно-літнього сезону. А якщо ви надаєте перевагу зимовому відпочинку на гірськолижних курортах, то окуляри від сонця потрібні вам цілий рік. Чим вище над рівнем моря, тим шкідливіше вплив ультрафіолету на зір. Тому сьогодні цей аксесуар уже став незамінним і практичним помічником у дорозі, на природі та прогулянках, для автомобілістів і просто любителів трендових речей. Якісна оптика відомих брендів представлена на сайте optikalik.com.ua. Ми ж дамо підказки, як вдало обрати сонцезахисні окуляри, враховуючи тренди, форму лінз, товщину оправи. Модні моделі не є універсальними й пасують далеко не всім.

Наші фотопідказки допоможуть вам грамотно обрати аксесуар від сонця чи для зору з урахуванням індивідуальних особливостей зовнішності.

Як визначити тип свого обличчя

Це перше, що слід зробити перед вибором окулярів. Станьте рівно коло дзеркала і за допомогою помади чи маркера чітко обведіть своє обличчя. Волосся повинно бути зібране позаду, аби гарно промальовувався лоб (по лінії росту волосся), підборіддя, контур обличчя, а також вуха.

Тепер подивіться на обриси й з легкістю визначіть, до якого типу обличчя відноситься ваша зовнішність:

  • кругле;
  • овальне;
  • у вигляды перевернутого трикутника;
  • простий трикутник;
  • квадратне;
  • прямокутне;
  • ромбоподібне.

обличчя

ТОП-3 найпоширеніші форми обличчя

На прикладі підбірки фото вам дуже легко буде визначитися, які саме окуляри пасують під вашу форму обличчя. Найчастіше серед жінок зустрічається саме ці три варіанти.

Окуляри для овального обличчя

окуляри

Це універсальна форма з дуже вдалими та гармонійними пропорціями. Тому жінки з овальним обличчям можуть обирати практично будь-яку модель окулярів. Найефектніше будуть виглядати краплі, авіатори. Прихильницям оригінальних рішень пасуватимуть ромбоподібні лінзи. Але й і певні винятки: не рекомендується носити квадратні окуляри та моделі з масивними оправами.

Окуляри для квадратного обличчя

окуляри

Чимало власниць такої форми помилково обирають моделі з чіткими гранями. Ваші ідеальні окуляри повинні бути заокругленими, без гострих кутів, із плавними лініями. Купуйте авіатори, метелики та окуляри-краплі. Чудове рішення – це напівпрозора оправа, яка ледь помітна на обличчі.

Окуляри для обличчя у формі ромбу

окуляри

Власниці такої форми страждають від плаского масивного лоба та широких вилиць. Ваше вдале рішення – це квадратні окуляри, але за умови акуратної непомітної оправи та вузеньких дужок. Також можна порадити моделі «котяче око».

Читайте також