Головна Релакс Фото: як прикрасити новорічну ялинку в рік Білого Бика-2021

Фото: як прикрасити новорічну ялинку в рік Білого Бика-2021

mamabook
398 Переглядів

Незважаючи на те, що в кожній родині є свої традиції прикрашання ялинки, кожен рік приносить нам нові ідеї. 2021-ий пройде під знаком Білого Бика. Цей покровитель року несе певну філософію, диктує правила вибору стилістики прикрас, кольорів і навіть форм ялинкових іграшок та аксесуарів.

Які кольори підходять для року Бика

Стриманість і лаконізм – саме так можна охарактеризувати новорічний декор, який підходить для святкування 2021 року. Тому ідеальним рішенням буде моноялинка – із використанням головного та єдиного кольору, тобто білого. Ви можете добрати й наближені відтінки, які також будуть доречні: кремовий, айворі, сріблястий.

Які іграшки та декор пасують:

  • Сніжинки.
  • Пір’я.
  • Місяць і зірки.
  • Балерини.
  • Полярні ведмеді.
  • Засніжені шишки.
  • Сніговики.
  • Хмаринки.

игрушки

Вдало будуть виглядати гармонійні поєднання в двох кольорах. Наприклад, срібло й золото, лавандовий і синій, діамантовий і фісташковий.

игрушки

 

Екотренди в рік Бика

Білий Бік асоціюється не лише з певними кольорами, але й матеріалами. Варто надату перевагу ялинковим прикрасам із натуральних матеріалів або їхній імітації: дерево, камінь, гіпс, тканина, папір.

игрушки

Екотенденція буде прослідковуватися в усьому. Тому особливо доречні іграшки на ялинку ручної роботи або виконані в старих техніках глазурування, розпису.

игрушки

 

Новорічна ретротематика

Бик – символ сімейних цінностей та стабільності. Іграшки й декор, які були популярні у вашому далекому дитинстві, чудово впишуться на ялинці у 20201 році. Використовуйте предмети й прикраси, які асоціюються у вас із родиною, теплими дитячими спогадами. Це можуть бути чорно-білі фото, іграшки в радянському стилі або декор, які ви створили власними руками.

игрушки

Також не забувайте про традиційні новорічні та різдвяні мотиви, які актуальні з року в рік. Це класичні прикраси для ялинки, новорічного столу й оселі, здатні створити атмосферу затишку, тепла.

декор

Підберіть гарні різдвяні вінки, шишки й фігурки лісових звірів, полярних оленів.

Читайте також