Головна Релакс Фото: 7 ідей використання тканинних ролетів в інтер’єрі

Фото: 7 ідей використання тканинних ролетів в інтер’єрі

mamabook
76 Переглядів
інтер'єр

Тканинні ролети та рулонні штори – чудова альтернатива для любителів лаконізму й практичності в оформленні вікон. Якщо вам не подобаються масивні портьєри, а тюль вважаєте лише пилезбірником, то сміливо обирайте компактні й стильні ролети з текстилю. Цей віконний декор вражає своєю універсальністю, адже може використовуватися в приміщенні будь-якого призначення. Обрати варіанти різних кольорів, монохромні чи з візерунками ви можете на https://vikna-dveri.lviv.ua/zhalyuzi/tkanniny-rolety/. Ми ж підкажемо, які рулонні штори сьогодні в моді та як їх гармонійно вписувати в домашній інтер’єр.

Ідея 1. Підлітковий мінімалізм

інтер'єр

Хлопчики-підлітки не люблять зайвий інтер’єрний текстиль у своїй кімнаті. Тож такі лаконічні тканинні ролети будуть чудовим рішенням для оформлення дитячої спальні. Напівпрозорий сірий текстиль виглядає дуже ненав’язливо, але виконує своє пряме призначення – додавати відчуття комфорту та притінити від сонячних променів.

 

Ідея 2. Суцільний монохром

римські штори

Кімнати, оформлені в єдиній кольоровій гамі, виглядають дуже цілісно та органічно. Ці блакитні ролети ідеально доповнюють стіни з ніжним світлим небесним відтінком. Кімната має мінімум об’єктів, але виглядає дуже затишно.

 

Ідея 3. Зручне робоче місце

римські штори

Тканинні ролети – дуже недороге рішення для оформлення робочої зони. До того ж, вони займають мало місця, легкі у регулюванні. Такий тип віконного декору дозволяє за секунду звільнити вікно та пропустити максимум сонячного світла на робочу поверхню.

 

Ідея 4. Флористичні мотиви

римські штори

Оберіть для рулонних штор популярні рослинні мотиви – і ваша оселя заграє свіжістю, буде дарувати позитивні емоції, налаштовувати на радісний день. Забагато зелені не буває, тож варто активно використовувати флористичні узори в спальні чи вітальні.

 

Ідея 5. Душевний інтер’єр

римські штори

Це фото – вдалий приклад того, наскільки універсальними можуть бути тканинні ролети. Їх можна підібрати до інтер’єру різного стилю, вдало створити будь-яку необхідну вам атмосферу. Наприклад, глибокий блакитний колір додав чуттєвості в цьому приміщенні в стилі Прованс з елементами англійського кантрі.

 

Ідея 6. Штори “день-ніч”

жалюзи

Обрати для спальні чи робочого кабінету доречно ролети з ефектом «день-ніч». Вони дозволяють регулювати режими освітлення: повністю захищають від світла вночі, але пропускають необхідну кількість природного світла вдень.

 

Ідея 7. Справа в нюансах

римські штори

Здавалося б, це лише тоненькі вертикальні смужки на ролетах. Але саме вони візуально зробили стіни вищими, а кімнату – просторою.

Читайте також