Головна Релакс Фото: 5 видів інтер’єрного текстилю, які зроблять дім затишніше

Фото: 5 видів інтер’єрного текстилю, які зроблять дім затишніше

mamabook
123 Переглядів
скатерть

подушка

Стилістично завершений інтер’єр можливий лише із використанням відповідного текстилю. Без цього елементу дім ніколи не буде виглядати душевним і комфортним. Саме текстильні вироби створюють особливу атмосферу, відчуття спокою, сімейного єднання, душевності. В арсеналі будь-якої господині завжди повинен бути інтер’єрний текстиль, який дозволяє за лічені хвилини перетворити оселю на святковий простір.

Декоративні подушки

ковдра

На відміну від класичних подушок для сну, у них особливе призначення – прикрашати дім. Інтер’єрні подушки розкладають на дивані чи кріслі. На них зручно сідати чи спиратися, якщо подушки кладуть на обідні стільці. Ви можете змінювати наволочки на декоративні подушки 40х40 та підбирати вдалі принти, враховуючи тематику свята. На сайті магазину AV HOME  представлено великий вибір наволочок, які дозволять легко трансформувати інтер’єр та пограти з новими деталями.

 

Скатертина із тематичним малюнком

скатерть

Чаювання із гостями чи сімейний недільний обід потребують створення особливого настрою. І його також можуть забезпечити тканинні вироби. Приміром, достатньо лише використати для обіднього столу принтовану скатертину. Обирайте сюжети та візерунки, які найкраще відповідають романтичному Провансу, стриманій класиці чи суворому мінімалізму. Скатертина з кроликами вдало підходить до Великодня, на Різдво чи Новий рік варто підібрати тканину зі сніжинками й фінськими візерунками.

 

Фактурне покривало

плед

Це багатофункціональний виріб. Одночасно й теплий, і гарний. Пледом можна застелити постіль чи викласти на диван, крісло, стілець. Покривало створює відчуття комфорту, затишку. Його можна використовувати як сезонний текстиль – виключно восени та взимку.

 

Тканинні ролети

римські штори

Пластикові жалюзі та ролети виглядають грубо, безлико. Чого не скажеш про текстильні римські шторки. Використовуйте цей компактний виріб не лише з метою притінення приміщення. Тканинні ролети доречні на кухні, у спальні, вітальні. Вони естетично привабливі та створюють певну стилістику в кімнаті.

 

Килимок із візерунком

ковер

Дуже вдала ідея, аби відтворити в кімнаті конкретний стилістичний мотив або настрій. Особливо ефектно виглядають килимки із малюнками в дитячій спальні. Для дівчаток рекомендується обирати чуттєві мотиви: квіткові узори, пташечки та метелики, єдинороги та рибки. Хлопчики полюбляють зображення динозаврів і жуків, супергероїв та машинок.

плашка

Читайте також