Головна Релакс Фото: 5 цікавих місць, які варто відвідати на Рівненщині

Фото: 5 цікавих місць, які варто відвідати на Рівненщині

mamabook
93 Переглядів
дубенський замок

Кожен край унікальний – чи то Чернігівщина, чи Закарпаття, чи Вінниччина. Скрізь знайдуться свої легендарні місця, якими пишаються місцеві мешканці. Українцям, які люблять подорожувати Батьківщиною, варто завітати до мальовничих рівненських земель. Що і де можна подивитися, підкаже інформаційний портал https://www.volyn.com.ua/categories/rivne. Ласкаво просимо до Рівненщини!

Легендарний тунель кохання

Тунель кохання

І це без перебільшень! Чи знали ви, що у варшавських автобусах показують презентаційне відео зі згадкою про рівненський живий тунель? Нещодавно у польській столиці запустили туристичний ролик із визначними місцями України. І про тунель кохання дізналися численні пасажири на 170-и автобусних маршрутах Варшави.

Де знаходиться цей відомий тунель? Між рівненськими селами Клевань й Оржів прокладено залізничний шлях. Дерева та кущі, які розрослися над колією, утворили своєрідний живий тунель. Особливо ефектно це явище виглядає у теплі сезони року, коли колія занурюється у зелений коридор. Це улюблена локація фотографів для зйомок весільних фото та love-story.

 

Рівненська АЕС

кузнецовськ

В Україні налічується лише п’ять атомних електростанцій. І одна з них знаходиться в Рівненській області. Аби побачити потужний сучасний об’єкт на власні очі, вам варто поїхати до Вараша. Це місто-супутник рівненської атомної електростанції. Саме місто налічує понад 50 тисяч мешканців, але відрізняється чудовою інфраструктурою й затишною атмосферою. До речі, не всі АЕС виглядають так вражаюче, як ця. Адже на рівненській станції присутні величезні градирні.

 

Тараканівський форт

Тараканівський форт

Його було споруджено два століття тому. Шукати форт слід поблизу села з однойменною названою – Тараканів. Ця монолітна споруда стоїть над річкою Іква. Поруч проходить зручна траса Львів – Київ, тож багато українців вже змогли відвідати цю чудову архітектурну пам’ятку.

 

Дубенський замок

дубенський замок

Чудове місце для поціновувачів історії. Замок дуже стародавній – був зведений ще в 1492 році. Через два століття його капітально перебудували й перетворили на споруду в стилі пізнього ренесансу. Сьогодні це одне з найгарніших історичних місць Рівненщини.

 

Соколині гори

Соколині гори

Прагнете побачити недоторкані куточки природи? Відвідайте ландшафтний заповідник, розташований у Рівненській області. Соколині гори охоплюють круті береги мальовничої річки Случ. Окрасою заповідника вважається Князь-гора, яка видніється над рівниною й сягає 70 метрів заввишки. До речі, на верхівці гори досі збереглися залишки городища древлян і руїни середньовічного Губківського замку.

Читайте також