Головна Релакс Фото: 5 сучасних ідей в інтер’єрі хлопця-підлітка

Фото: 5 сучасних ідей в інтер’єрі хлопця-підлітка

mamabook
77 Переглядів
крісло

Організація внутрішнього простору визначає емоційній стан дитини. І це особливо важливо, коли йдеться про організацію інтер’єру кімнати для підлітка. У підлітковому віці хлопці дуже замкнені, часто роздратовані. Тож їхня кімната повинна стати гарантією спокою, захищеності й затишку. Для підлітків велике значення має й сучасність простору. Наш сайт підкаже 5 важливих дизайне-ідей, які оцінять хлопці.

Ідеальне крісло

крісло

Підлітки дуже багато часу проводяться за комп’ютером. І це не причина з ними боротися. Бо це реалії сучасного життя. Хлопці полюбляють грати в комп’ютерні ігри, а навчання у 2020-му році перетворилося на суцільний дистанційний процес. Тож не забороняйте дитині вмикати комп’ютер, а подбайте, аби його робоче місце було максимально комфортним і мінімізувало розвиток проблем із хребтом. Вдалим вибором для кімнати підлітка буде ігрове крісло, яке має безліч переваг:

  • Ергономічне – зручне й надає правильну анатомічну підтримку.
  • Має сучасний привабливий дизайн.
  • Дуже стійке й масивне.
  • Спинка крісла забезпечує профілактику викривлень хребта.
  • Дозволяє регулювати кут нахилу спинки.

 

Міжкімнатна перегородка

інтер'єрОбов’язково подбайте про зону усамітнення для дитини. Достатньо поставити ширму чи перегородку, аби розділити спальню на зону для сну та навчання.

 

Лежак на вікні

інтер'єр

Підвіконня незаслужено обходять увагою. По суті, це місце, яке немає жодної практичної функції. Якщо встановити широке підвіконня, то це стане улюбленим місцем відпочинку дитини. Тут можна організувати лежанку. Хлопець зможете читати при денному світлі, переписуватися в месенджерах з друзями, слухати музику.

 

Сортзона

ремонт

Хлопцю не обов’язково відвідувати секцію та професійно займатися певним видом спорту. Але фізична активність у його житті повинна бути регулярною. Обладнайте невеликий спортивний куток, враховуючи вік та вподобання сина. Для когось достатнього турніку чи планки для пресу, а іншим підліткам сподобається справжня боксерська груша.

 

Декор зі змістом

карта

Саме декор-елементи створюють у будь-якому інтер’єрі відчуття затишку. Але чи поставиш у хлопчачій кімнаті вазочки та статуетки? Обирайте сучасні й змістовні варіанти декору. Наприклад, як ця настінна скретч-карта світу. По-перше, дивлячись щоденно на стіну, хлопець підтягне свої знання з географії. По-друге, дитина зможе відмічати країни й міста, які відвідала. А це – завжди стимул для саморозвитку й прагнення нових мандрівок.

Читайте також