Головна Релакс Фото: 5 стильних прикрас, які варто подарувати коханій на День святого Валентина

Фото: 5 стильних прикрас, які варто подарувати коханій на День святого Валентина

mamabook
11 Переглядів

День усіх закоханих – найкращий час, аби зізнатися в щирості своїх почуттів. Підбираючи подарунок коханій дівчині чи дружині, надайте перевагу не просто гарним прикрасам. Це повинні бути біжутерія з особливим змістом, що вдало демонструє найкращі моменти ваших стосунків: любов, довіра, спорідненість душ. Якісні срібні прикраси можна знайти на сайті інтернет-магазину Kviten: вони відрізняються своєю чутливістю та оригінальністю дизайну. Не поспішайте наслідувати тренди – обирайте презент для своєї коханої серцем.

Ми ж дамо підказки, які прикраси найбільше підходять до тематики свята. Орієнтуючись на ці зразки, ви зможете придбати справді душевний подарунок.

Підвіска у вигляді сердець

колье

Прикраса зі здвоєних сердець – вдала демонстрація єднання ваших почуттів. Кольє виглядає дуже елегантно, акуратно. У ньому немає зайвих декор-елементів. Така прикраса чудово поєднується практично із будь-яким стилем одягу. Серця особливо доречні в якості подарунка для молодої дівчини. А символ корони – яскраве свідчення того, що кохана є для вас №1 у світі: єдина та неперевершена.

Каблучки із сердечками

кольцо

Символ серця – дуже вдалий елемент у подарунках для коханої. До Дня всіх закоханих особливо актуально обрати такі вироби. Це можуть бути сплетені воєдино серця, тиснення у вигляді візерунка чи символічний любовний вузол. Обирайте прикраси з урахуванням уподобань вашої коханої – від акуратних лаконічних каблучок до об’ємних прикрас із розкішним декором. На https://kviten.in.ua/kabluchky/ представлені срібні каблучки як у мінімалістичному стилі, так і з оздобленням цінним камінням.

Браслет в етностилі

браслет

Етнічні мотиви популярні як ніколи. Така прикраса на руці коханої будет виглядати ефектно та не залишиться без належної уваги. Але варто значно глибше дивитися на значення таких прикрас. Адже візерунки несуть свій особливий смисл.

Що означають орнаменти на прикрасах для закоханих:

  • зигзаг – символ стабільності;
  • вісімки та спіралі – нескінченність, отже, вічна любов;
  • узори у вигляді кіл – життя та родина, тому йдеться про серйозність намірів у стосунках;
  • орнаменти у вигляді ромбів – сміливість та палкі почуття, пристрасть.

Сережки із камінням

сережки

Дуже практичний подарунок, яким кохана гарантовано буде користуватися. Обирайте мінімалістичні варіанти, аре разом із тим і розкішні. Найкраще підходять срібні сережки з камінням. Такі аксесуари можна носити з діловим та офісним гардеробом, поєднувати з одягом у стилі кежуал. Це чудова прикраса до будь-якої святкової події чи на романтичне побачення.

Ланцюжки з квітковими мотивами

цепочка

Рослинні орнаменти – універсальні візерунки для жіночої, особливо дівчачої, біжутерії. Ланцюжки із зображенням акуратних квітів завжди виглядають чуттєво, романтично. Тому прикраси з ніжними бутонами особливо сподобаються вашій коханій.

Читайте також