Головна Релакс Фото: 5 оригінальних ідей оформлення кімнати для двох дітей

Фото: 5 оригінальних ідей оформлення кімнати для двох дітей

mamabook
12 Переглядів
інтер'єр

Дітки, народжені один за одним, – це подвійні турботи. Особливо нелегко їх вирішити, організовуючи внутрішній простір дитячої кімнати. Як вдало зонувати приміщення, передбачивши різні функціональні куточки, але при цьому надати можливість кожній дитині мати своє затишне місце?

Безліч ідей для реалізації простору ви можете переглянути на сайті wowMEBLI. Адже портал є зібранням величезної кількості меблевих компаній України. Тут ви можете підібрати дитячі меблі на замовлення в Києві, обрати сайти надійних виробників, які зможуть виконати виготовлення ергономічних меблів за індивідуальним замовленням. І саме такі проекти оптимально й гармонійно вписуються в простір кімнати, розрахованої на двох діток.

Пропонуємо декілька вдалих ідей, які ви можете використати для планування інтер’єру дитячої.

Ідея 1. Навчатися разом

стол

Комфортне навчання та заняття творчістю – гарантія успішної і продуктивної роботи. Не відчуваючи дискомфорту, дитина зможе менше відволікатися, швидше виконувати свої домашні завдання. Де знайти місце для навчання в одній кімнаті, якщо у вас росте відразу два школяра? Вирішити непросте завдання дозволить письмовий парний стіл. Замовляйте виготовлення стола-трансформера, який дозволить ще й змінювати параметри з часом. Так ви вирішите проблему організації місця для навчання на довгі роки.

Ідея 2. Спальні місця вгору

кровать

Ліжко на два яруси – справжній порятунок для організації простору кімнати, де живе відразу декілька діток. До того ж, завжди є можливість замовити виготовлення багатофункціонального спального місця. Це два ліжка, які з’єднані модулями у вигляді поличок, що доповнені міні-шафками. А це ще й вирішить проблему складання книжок, іграшок.

Ідея 3. Задіяти всі поверхні

інтер'єр

У вашому домі чи квартирі є можливість встановити широке підвіконня? Використовуйте цей прийом на 100 відсотків! У жодному випадку не давайте можливість підвіконню залишатися порожнім чи заставленим квітами. Перетворіть його в додаткову зону для відпочинку чи ігор. Із підвіконня для діток можна створити оригінальний лежак.

Ідея 4. Економте на оформленні стін

шпалери

Декорування дитячої – дуже затратний пункт серед усіх витрат у ремонті. Адже кімната повинна створювати відчуття різноманітності, різнобарв’я. Відмінним та одночасно економним рішенням стане поклейка фотошпалер. Малюнок може імітувати будь-яку фактуру і навіть візуально зробити стіни більш глибокими. Обираючи фотошпалери з ефектом 3Д, ви створюєте складні реалістичні образи, проте вже немає необхідності додатково витрачати кошти на численну кількість поличок, декору, колекційних предметів.

Ідея 5. Зонуйте перегородками

інтер'єр

Це чудове рішення для організації кімнати, де мешкають дітки різної статі. Особливо, якщо вони не однолітки, а мають різницю у віці в декілька років. Меншій дитині можна облаштувати повноцінне ліжко. А от підліток із радістю обере диван-трансформер, який удень буде зручним місцем для спілкування з друзями в його кімнаті.

Читайте також