Головна Релакс Фото: 5 оригінальних ідей іменних подарунків

Фото: 5 оригінальних ідей іменних подарунків

mamabook
123 Переглядів

Обрати вдалий подарунок – завжди справжня дилема. Адже хочеться, аби презент був одночасно й цінним, і пам’ятним. Безліч свят протягом року швидко вичерпують ідеї. І якщо ви не можете вигадати ексклюзивний варіант, то варто зробити ставку на іменний подарунок. Людина, якій ви його вручаєте, буде чітко знати, що презент має індивідуальний посил. Отже, ви обирали його довго й придбали річ з емоціями. Наш сайт підкаже, які подарунки на день народження можуть бути іменними і кому їх слід вручати. Обрати цікаві варіанти ви можете на сайті https://lovinaly.com.ua.

Браслети з гравіюванням

браслет

Універсальний подарунок. Стильні аксесуари доречно дарувати коханим, друзям, дитині-підлітку, колезі по роботі, подружці. Особливість іменних браслетів у тому, що ви можете замовити нанесення стійкого гравіювання. Це може бути ім’я людини, важлива для вас двох дата, фраза тощо.

5 переваг на користь іменних браслетів:

  • Дарувати можна людині будь-якого віку.
  • Недорогий доступний презент.
  • Ексклюзивна прикраса, виготовлена в єдиному екземплярі.
  • Величезний вибір дизайнів, кольорів браслетів.
  • Подарунок, яким можна користуватися багато років.

 

Іменний гаманець

гаманець

Найбільш вдалий варіант подарунка для жінок середнього і старшого віку. Елегантна розкішна річ в лаконічному дизайні. Монохромний гаманець може бути представлений ц різних кольорах, що також робить подарунок більш персональним. На гаманець можна нанести напис, наприклад, прізвище та ім’я. Це дуже статусна річ, тож гаманець на подарунок оцінить дружина, жінка-керівник, бабуся, матуся. До речі, гарна ідея – це створення гаманця із написом «Найкраща теща» чи «Найкраща свекруха».

 

Пивний кухоль

кухоль

Ідеальний подарунок для шанувальника футболу, бані, риболовлі та просто відпочинку на природі. Справжній пивоман забов’язаний мати свого персонального кухля. Варто подумати – обрати банальний напис у вигляді імені чи вигадати якийсь влучний напис? На кухоль варто нанести напис, який чудово підкреслює найкращі достоїнства чоловіка. Іменний кухоль – чудовий сувенір для кума, брата, зятя, дідуся, батька.

 

Чохол на телефон із гравіюванням

чохол

Дерев’яний чохол – надійний захист телефона. А ще – оригінальний ексклюзивний презент для людей, які цінують індивідуальність та стиль. На дерев’яну поверхню можна нанести навіть деталізоване гравіювання. Воно стійке від стирань і, окрім написів, це можуть бути повноцінні складні малюнки, логотипи.

 

Іменна візитниця

візитниця

Візитниця чи кардхолдер – базова річ для сучасної людини. Найчастіше їх використовують, звичайно ж, чоловіки. Це елемент ділового й повсякденного стилю, тож візитниця повинна бути якісною і презентабельною. Ви можете замовити нанесення написів і малюнків на її поверхню, аби підкреслити статус людини-керівника, офісного працівника, підприємця.

Читайте також