Головна Релакс Фото: 5 місць, які варто відвідати в Західній Україні

Фото: 5 місць, які варто відвідати в Західній Україні

mamabook
44 Переглядів
карпати

карпати

Екологічно чисті зони, гірське цілюще повітря, колоритна місцева кухня та мальовничі локації – той мінімум, який ви зможете побачити у Прикарпатті чи Карпатах. Гори зачаровують. Той, хто хоча б один раз у житті відпочивав у цій місцевості, неодмінно поверниться сюди знову. Радимо щоразу змінювати курорти, селища та гірські маршрути. У Західній Україні так багато краси, що вивчати зможете роками. На сайті https://travel-guide.in.ua/uk/regions ви можете підібрати вдалі місця для відпочинку в різних куточках країни. Ми ж підкажемо 5 чудових локацій, які варто побачити на власні очі.

Почаїв, Тернопільщина

почаївська лавра

Почаївська Лавра вважається другою святинею України. За кількістю паломників, що відвідують церкву щороку, вона поступається лише Києво-Печерській Лаврі. Для багатьох Почаїв є місцем сили. Не обов’язково їхати до нього з релігійних міркувань. Адже місто має інші видатні пам’ятки та енергетично потужні, намолені місця. Приміром, чисте джерело Святої Ганни та Божа гора.

Скелі Довбуша, Івано-Франківщина

Скелі Довбуша

Кам’яні природні утворення розташовані поблизу с. Бубнища, що в Івано-Франківській області. Це популярне місце серед туристів, адже знаходяться скелі на висоті 668 метрів. Тож чимало дорослих і дітей здатні піднятися до Кам’яних гігантів. Скелі Довбуша мають ще декілька назв: Бубниські скелі (від назви селища), а також Кам’яна Квітка. Це одна з найпопулярніших локацій Прикарпаття.

Хата-Гражда, Криворівня, Івано-Франківщина

Хата-Гражда

Важко знайти українця, котрий не знав би напам’ять легендарну стрічку «Тіні забутих предків». Тож побачити хату, яка була місцем зйомок, зможе кожен гість Криворівні. Нині тут діє музей, який зберігає предмети побуту краю, вишитий одяг та вовняні килими, портрети та картини. Зберігся цілісним двір, який також зберігає чимало автентичних гуцульських пам’яток.

Яремче, Івано-Франківщина

церква

Це місто відоме багатьом українцям як популярний та комфортний курорт. Адже тут діють сучасні гірськолижні траси. Проте місто ще й має багату культурно-історичну цінність.

Отже, що подивитися в Яремче:

  • водоспад Дівочі сльози;
  • відвідати Карпатський природний парк;
  • ринок гуцульських сувенірів коло водоспаду Пробій;
  • скеля Слон;
  • Манявський скит (православний монастир для чоловіків);
  • Водоспад Пробій;
  • Іллінська церква;
  • Стежка Довбуша;
  • Музей «Карпати в мініатюрі».

Тустань, Львівщина

тустань

Поруч із с. Урич Львівської області розташувалася історична пам’ятка. Колись це був потужний наскельний захисний комплекс. Серед урвистих скель досі звеличено стоять залишки старих будівельних конструкцій. Це і є Тустань – видатна давньоруська фортеця. На думку істориків, збудували її в період XI-XIII століть. На верхівку фортеці можна дістатися дерев’яними сходами. Серед скель змонтовані оглядові майданчики для туристів.

Читайте також