Головна Релакс Емоції в повітрі – найкращий подарунок для сміливих та оригінальних

Емоції в повітрі – найкращий подарунок для сміливих та оригінальних

mamabook
583 Переглядів
повітряна куля

повітряна куля

Протягом року виникає безліч причини, аби привітати своїх коханих, рідних, друзів. Та ідея для незвичних подарунків мають звичку вичерпуватися. Здається, ви вже вручали абсолютно все своєму коханому чоловіку чи дівчині, брату чи племінниці. І якщо матеріальними презентами вже важко когось здивувати, то прийшов час дарувати враження й незабутні спогади на все життя. Саме на таких подарунках спеціалізується сайт «Твоє». Ми ж радимо здійснити бажання близьких й побачити світ з висоти пташиного польоту. Детально про політ на повітряній кулі можна прочитати за посиланням. Ми ж розповімо про особливості таких подарунків-вражень.

Кому подарувати політ на кулі

Насправді це універсальний подарунок. Навіть люди, які дуже бояться висоти, долають страх і отримують купу позитивних емоцій. Адже політ абсолютно безпечний. Вперше людина зможете побачити світ, яким не бачила ніколи раніше.

Коли доречно дарувати політ на повітряній кулі:

  • У якості весільного подарунка молодятам.
  • З нагоди повноліття доньки чи сина.
  • На честь закінчення школи – як подарунок випускнику від батьків.
  • Чудова нагода, аби освідчитися коханій людині просто неба.
  • Політ часто дарують з метою створення вражаючих пам’ятних фото, відео.

Якщо ви хочете, аби під час польоту можна було зафіксувати особливо вражаючі історичні та культурні пам’ятки, відомі туристичні місця, то обирайте подорож повітряною кулею над Львовом.

повітряна куля

Чому політ на кулі – це безпечно!

Самі повітряні кулі дуже зручні, надійні. Перебуваючи всередині, ви завжди буде почуватися в безпеці. Це сучасні повітряні кулі, оснащені відповідним страхувальним обладнанням.

Важливо! Перед початком польоту всі його учасники проходять чіткий інструктаж. Ви почуєте від досвідчених повітроплавців особливості руху кулі в повітрі, процес її підйому вгору, освоїте техніку безпеки й правила поведінки на борту.

Для закоханих у небо

А для тих, хто не боїться відкритого простору, можна підготувати ще один оригінальний варіант подарунка. Це стрибок з парашутом. Дізнатися про вартість і місце виконання послуги можна тут.

Та перш ніж обирати такий сміливий сюрприз для близької людини, переконайтеся, що їй дійсно можна виконувати стрибок з парашутом.

У яких випадках дозволено виконувати стрибок:

  • Якщо людина має вагу в межах від 40 до 100 кг.
  • Якщо дитині від 8 до 14 років, то необхідна письмова згода її батьків, а також особиста присутність двох батьків.
  • Для дітей, вік яких з 14 до 18 років, необхідна присутність одного з батьків.

Читайте також