Головна Релакс Дизайн проєкт: від ідеї до реалізації

Дизайн проєкт: від ідеї до реалізації

mamabook
28 Переглядів
Fluid Art

Fluid ArtВсе починається з ідеї й завершується її реалізацією в готовому інтер’єрі. Однак це не можливо без дизайн проєкту, розробленого під ключ. Створюється він послідовно — від брифінгу ідей та планування до візуалізації та підготовки кошторису. В проєкті відтворюються сучасні тенденції та Ваше бачення інтер’єру.

Дизайнер Наталя Гуменюк працювала над проєктами різного типу, тому будь-яка задача буде виконана професійно. Ознайомитися з ними вдасться за посиланням https://gumenyuk-design.km.ua/. Це дасть змогу зрозуміти як виглядатиме проєкт і в чому його основна перевага.

Етапи створення дизайн проєкту під ключ

Розробка дизайн проєкту завжди починається з обговорення. Насамперед визначається для чого потрібно створити дизайн. Буде це окрема кімната, офіс або заміський будинок, інтер’єр відрізнятиметься. Далі починається кропітка робота над продумуванням дизайнерських рішень. Це дає змогу виділити такі етапи створення дизайн проєкту:

  • Планування. Наприклад, Вам подобається мінімалізм з кантрі стилем й Ви бажаєте обов’язково виділити одну кімнату під робочий кабінет. Все це буде відображено в проєкті.
  • 3D-візуалізація. Це наочно покаже як певне дизайнерське рішення буде виглядати в готовому інтер’єрі. Візуалізація дозволяє додати до проєкту щось нове або викреслити зайве.
  • Підготовка робочої документації. Дизайн проєкт — це не просто візуальне бачення того, як може виглядати Ваша квартира або будинок. Це також уся необхідна документація для подальшої реалізації.
  • Розрахунок кошторису. Створюється детальний кошторис з прорахунком навіть найменших деталей. Це дозволить спланувати бюджет або відкоригувати його відповідно до Ваших побажань.

Кожен з етапів коштує по різному. Наприклад, проєкт з 3D візуалізацію, моделюванням та кошторисом обійдеться значно дорожче, ніж проєкт, де потрібно лише продумати ідею та змоделювати загальний дизайн. Тому фінальна ціна такої послуги залежить лише від Вашого запиту.

интерьер

Дизайн проєкт від професійних дизайнерів

Стилізація квартири або усього інтер’єру самостійно — не найкращий варіант. І на це безліч причин. Перейматися про розробку дизайн проєкту не доведеться, якщо довірити цю задачу професійним дизайнерам.

Співпраця з  Наталею Гуменюк та її командою відкриває наступні переваги:

  • урахування найменших деталей;
  • розробка дизайн проєкту під ключ;
  • вміле поєднання різних стилів;
  • деталізований кошторис проєкту;
  • підбір необхідних меблів та матеріалів;
  • узгодження проєкту до фінальної версії.

Незалежно від того, яким буде Ваше бачення дизайну, його вдасться відтворити в фінальному дизайн проєкті. Після цього можна переходити до його реалізації й в цьому також готова допомогти команда дизайнерів Наталі Гуменюк.

Готовий результат перевершить усі Ваші очікування, оскільки буде розроблений чітко під ключ та з урахуванням усіх побажань. Не витрачайте час на самостійні спроби дизайну — довірте цю задачу профі своєї справи.

Читайте також