Головна Релакс Диван прослужить понад 20 років: основні правила вибору

Диван прослужить понад 20 років: основні правила вибору

mamabook
14 Переглядів
ковролин

картина

Характеристики м’якого дивана при його купівлі є не менш важливими, ніж зовнішня привабливість. Тому слід приділяти їм належну увагу. Якщо знати, на що саме дивитися при виборі даного предмета меблів, то більше шансів придбати саме такий диван, який буде довговічним, функціональним і, звісно, ​​красивим. В інтернет магазині Kram-UA https://kram-ua.com.ua/ ви завжди можете отримати вичерпну консультацію від спеціалістів по всім представленим моделям м’яких меблів в каталозі.

Каркас дивану. Який краще?

Від якості каркасу залежить надійність усієї конструкції загалом. У зв’язку з цим необхідно найбільший акцент робити саме на ньому. Каркас може виготовлятися з різних матеріалів, але найчастіше для цього використовується ДСП, фанера, справжня деревина, а також пластик або метал.

ковролин

Перед тим, як вибрати один із них, бажано спочатку ознайомитися з характеристиками кожного з матеріалів. Дерев’яний каркас має значну вартість, проте вона виправдана відмінною якістю та міцністю конструкції.

Якщо бюджет обмежений, то можна придбати диван з каркасом з ДСП. Цей матеріал значно дешевше натурального дерева. Але при цьому він має цілком непогані показники міцності.

Що стосується фанери, то вона також відрізняється своєю невисокою ціною та надійністю. В основному, цей матеріал використовується під час виробництва ящиків для білизни в меблях.

купить диван

За допомогою пластику можна створити каркас, що має найрізноманітніші форми. Але, коли виготовляються м’які меблі, пластик практично не використовується.

Металевий каркас дивана надійний, міцний, має невелику цінову політику та гарний зовнішній вигляд.

інтер'єр

З якою оббивкою краще вибирати диван?

Коли вибирається диван, варто приділити належну увагу його оббивці. Важливо дивитися при цьому не тільки на палітру кольорів виробу і на наявний малюнок, а й ще звернути увагу на щільність матеріалу, тому що від цього залежить зносостійкість і довговічність меблів. Тканинна оббивка повинна належати до 5 чи 6 категорії. Інші тканини вважаються маломіцними і дуже швидко приходять у непридатність.

Непоганим варіантом може стати диван зі шкіряною оббивкою. Вона має відмінні експлуатаційні показники, проте ціна її на порядок вища, ніж у тканин.

дизайн

Внутрішній матеріал наповнення

Рекомендується зупиняти вибір на диванах із незалежним пружинним блоком. Вони здатні підтримувати спину рівно. Такі моделі диванів досить дорогі. Звичайно, можна придбати виріб і з наповнювачем з пінополіуретану або поролону, але варто пам’ятати про те, що вони не зможуть похвалитися аналогічними характеристиками або наявністю ортопедичного ефекту.

Читайте також