Головна Школярі Дитина та гаджети: які додатки та ігри у пріоритеті

Дитина та гаджети: які додатки та ігри у пріоритеті

mamabook
38 Переглядів

Комп’ютери та мобільні пристрої вже перетнули межі звичайної обчислювальної техніки та засобів зв’язку. Сьогодні це інструмент для розвитку дитини, подання нового матеріалу в ігровій формі. Розроблено безліч програм та додатків, покликаних подарувати малюкові нові знання. Разом з тим, навіть не використовуючи спеціалізованих навчальних програм, можна розвивати у дитини необхідні навички за допомогою звичайних ігор. Так, наприклад, гра Manor Matters, що належить до жанру hidden objects, розвине уважність та вміння зосереджуватися на дрібних деталях. Переконатися у цьому просто. За покликанням https://vokigames.com/games/manor-matters/ можна ознайомитися з усіма можливостями розробки — гра буде до вподоби і дорослим, і дітям.

ТОП 4 жанрів ігор для дітей

Перед тим, як запропонувати дитині гру, варто врахувати її інтереси та характер. Залежно від цих факторів обирати відповідну тематику, напрямок, сюжетну лінію. Пропонуємо п’ять жанрів ігор, що не завдадуть шкоди й сприятимуть розвитку певних умінь та навичок.

Головоломки, ігри на логіку, проходження квестів

Незалежно від сюжету та персонажів, логічні ігри корисні у будь-якому віці, тим більше для дітей. Вони активують мозкову діяльність, залучають до вирішення деяких завдань інтуїцію, розвивають логічне мислення та причинно-наслідковий зв’язок. Дитина починає розуміти послідовність дій задля досягнення результату. До цієї категорії можна віднести такий жанр, як hidden objects, у якому можуть поєднуватись квести, мініігри. Наприклад, Manor Matters від VOKI Games поєднує в собі одразу декілька жанрів, зокрема пошук предметів, головоломки, квести. Гра відноситься до категорії 7+, розвиває уважність і логіку. А ще там є симулятор будівництва, що захоплює гравців та дає змогу розкрити дитині творчі здібності.

Курсы программирования

Аркади

Прості розваги з нескладним керуванням та правилами, доступні найменшим користувачам. Такі іграшки представлено у великому асортименті, з різною тематикою. Завдяки їм дитина навчається швидко приймати рішення в режимі багатозадачності.

Симулятори

Залучають уяву, уважність, забезпечують активну участь у процесі. Гравець стає частиною дії на дисплеї, ухвалюючи рішення за героя. Різноманітність таких ігор чимала:

  • економічні;
  • спортивні;
  • симулятори тварин, автомобілів, пішоходів та водіїв.

ігри

Наприклад, побувавши за кермом вантажівки, дитина опанує правила дорожнього руху, навчиться уважно стежити за дорогою.

RPG

Цей жанр корисний щодо соціалізації, адже він розрахований на багато користувачів, де доведеться взаємодіяти з іншими реальними людьми, разом проходити складні рівні, перемагати ворогів. Крім того, процес гри навчить робити прогнозування, розраховувати ресурси, час. У цьому жанрі багато ігор із фентезі-серій, а персонажі мають неординарні здібності. Елемент казки дозволяє швидше зануритися в історію.

Читайте також