Головна Здоров'я Дитяча стоматологія – як зробити правильний вибір?

Дитяча стоматологія – як зробити правильний вибір?

mamabook
120 Переглядів
Зуби

Зуби

Перший похід до стоматолога – подія, від якої у дитини можуть залишитися як негативні, так і позитивні спогади. Дуже важливо, щоб це відвідування стало для малюка комфортним, інакше страх лікувати зуби буде супроводжувати людину все життя. Провідна дитяча стоматологія в Києві «Нью Смайл» на Печерську – це клініка, фахівці якої роблять все можливе для того, щоб маленький пацієнт не зазнав неприємних відчуттів і не боявся зубних лікарів.

Правильна дитяча стоматологія: що це таке?

Київський стоматологічний центр «Нью Смайл» пропонує лікування зубів у дітей за найсучаснішими методиками і технологіями. У клініці створена приємна атмосфера, працює ввічливий персонал, а для знеболювання використовуються легкі седативні препарати.

Лікування зубів проводиться у виді захоплюючої гри, що викликає у дітей тільки позитивні емоції. Відвідавши уважного і дбайливого лікаря один раз, вони не будуть боятися сідати в стоматологічне крісло. Візит до стоматолога стане для малюка звичною подією, що не завдає жодного дискомфорту.

Фахівці «Нью Смайл» відмовилися від виконання такої малоефективної процедури, як сріблення зубів, і використання небезпечних ліків на основі формальдегіду. В процесі лікування застосовується система «рабердам» і знеболюючі засоби, які підходять для дитини. Рішення про необхідність наркозу приймається з урахуванням обсягу втручання і особливостей дитини, але стоматологи докладають усіх зусиль, щоб обійтися без медикаментозного сну.

Практикується і застосування лазера, а щоб домогтися найкращого результату при лікуванні постійних зубів у підлітків – лікарі використовують високоточне цифрове і електронне обладнання (наприклад, дентальний мікроскоп). Крім того, «Нью Смайл» стала першою клінікою України, яка почала встановлювати коронки з діоксиду цирконію на дитячі зубки.

Варіанти відновлення втрачених зубів у дитини

Персонал стоматологічного центру має десятирічний досвід роботи в галузі дитячої естетичної стоматології. Щоб відновити розкришені або втрачені тимчасові зуби, лікар може порадити кілька варіантів:

  • Реставрація. Як правило, на молочні зуби ставлять пломби з кольорових компомерів або склоіномірного цементу. Ще один варіант – композитні вініри, що нагадують пломби, але покривають всю поверхню зуба.
  • Установка коронок. Коронки для дітей виготовляють з діоксиду цирконію або різних сплавів металів. Широко застосовуються в дитячій стоматології також Strip-коронки – акрилові прозорі ковпачки, які заповнюються композитним матеріалом. Для затвердіння композит нагрівається прямо через ковпачок спеціальною лампою.
  • Протезування. Застосування даного способу доцільно в крайніх випадках, при повній відсутності молочного зуба. Оскільки в дитячому віці щелепа росте, протези роблять знімними, через 1-2 роки вони підлягають обов’язковій заміні.

За умови правильного догляду за порожниною рота як реставраційні матеріали, так і протези прослужать дитині до заміни молочних зубів постійними.

зуб

Європейська якість лікування і своєчасна профілактика

Головне завдання, яке ставлять перед собою фахівці київської клініки New Smile – збереження здоров’я дитячих зубів. Лікарі оцінять вірогідність розвитку карієсу відповідно до європейського протоколом CAMBRA, складуть індивідуальний план лікування, дадуть рекомендації по догляду за порожниною рота, вибору засобів гігієни і правильного харчування. При необхідності лікар дасть направлення на обстеження дитини у інших фахівців.

Дитяча стоматологія «Нью Смайл» знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Чигоріна, буд. 59. Графік роботи – щодня з 08-00 до 20-00 (неділя – вихідний). Запис на консультацію і лікування проводиться на офіційному сайті www.newsmile.com.ua і по телефону 044-337-77-59.

Читайте також