Головна Релакс Двоповерхове ліжко – не тільки спальне місце, але й функціональні меблі

Двоповерхове ліжко – не тільки спальне місце, але й функціональні меблі

mamabook
81 Переглядів
кровать

кроватьДвоярусні ліжка розміщені один над одним та з’єднані між собою. Вони практичні, зокрема, тим, що значно економлять місце в кімнаті. В більшості випадків використовуються для дітей та підлітків, а також в казармах та в гуртожитках. Дитячі ліжка для захисту від падіння з верхнього ярусу обладнані захисними дугами. На всіх ліжках є драбинка для легкого підйому та спуску.

Конструктивні особливості двоповерхових ліжок

Найбільшою популярністю користуються ліжка з металу та дерева. Вони, в основному, підходять дітям, оскільки виготовлені з екологічно чистого матеріалу.

Ліжка для дорослих мають щільну конструкцію, виготовляються з металу та дерева твердих порід. Більшість з них мають висувні ящики для постільної білизни.

Всі меблі мають базову конструкцію, але ззовні можуть відрізнятися, тому задовольнять будь-який естетичний смак.

кровать

Переваги ліжок с двома ярусами

Основні переваги дитячих ліжок у їхніх компактних розмірах, дизайну та конфігурації. Вони значно економлять простір, креативно оформлюють кімнату:

  • Ліжко на другому ярусі можна використовувати як спальне, в той час, як нижній обладнати, як робоче місце або ігрову зону для дітей. Або облаштувати перший ярус як спортмайданчик.Такі ліжка зручні та функціональні.
  • Бувають ліжка з додатковими деталями. Це може бути двоповерхове ліжко зі столом, шафою, пеналом.
  • Також функціональним вибором буде двоповерхове ліжко з диваном внизу. Існують ліжка, які мають 3 поверхи, в яких один ярус висуваються з-під іншого за допомогою спеціального механізму на колесах.
  • Ще бувають розсувні ліжка та ліжка, які складаються.
  • Деякі конструкції можуть містити ліжечко або люльку для новонароджених. У них високий рівень безпеки, до того ж вони компактні та низькі.
  • Мають попит комплекти для дітей та батьків, вони дуже практичні для однокімнатних квартир.

кровать

Для підлітків і дорослих

Меблі для підлітків можуть бути модифіковані, оскільки їх вони ростуть і така можливість може знадобитися батькам дуже швидко. Ліжка-трансформери це ефективний варіант для малогабаритних квартир та спільної площі.

Ліжко-горище дозволяє зайняти лише частину кімнати, оскільки воно знаходиться угорі, а шафа та інші елементи знаходяться знизу спального місця. Для малогабаритних квартир це саме те, що потрібно, особливо, якщо у вас лише одна дитина і в неї не велика спальна кімната.

Ліжка для дорослих та вибагливих підлітків мають більш просту конструкцію та ергономічний дизайн. Також вони виготовляються з більш міцних матеріалів аби витримувати вагу людського тіла.

Дитячі – виготовляють більш яскравими, щоб дитині схотілося спати на такому ліжечку. Також частіше всього батьки обирають ліжка з гладкою поверхнею. За ними легко доглядати та очищувати поверхні.

Обираючи ліжко слід враховувати власний бюджет, побажання, а також зріст, матеріали та дизайн. Швидко підібрати двоповерхове ліжко допоможуть в Soloha.ua

Читайте також