Головна Дошкільнята Дитячі синтезатори: від іграшки до справжньої музики

Дитячі синтезатори: від іграшки до справжньої музики

mamabook
306 Переглядів
синтезатори

Шлях до музики, як значущої частини життя та професії починається зазвичай у дитинстві. Це і вибір інструмента, і пошук компетентного викладача, але все це так чи інакше роблять дорослі. Єдине, що може робити сама дитина у цей час – гратися у музику.

Дитячі синтезатори – хороший приклад поєднання в одному девайсі властивостей справжнього музичного інструмента та цікавої іграшки, що буде розвивати слух, почуття ритму та стимулювати пізнавальні процеси, що передують реальному навчанню. В нашому матеріалі експерт інтернет-магазину Музлайн розповість, як розібратися в асортименті виробників, та вибрати для дитини найкращий синтезатор за розумною ціною.

Усе починається з гри

синтезатори

Символічно, що дитячі ігри та виконавство на музичних інструментах ми позначаємо одним словом – гра.І найгармонічніший спосіб, у який можна залучити дитину до музики, починається саме з дитячих музичних ігор – вони дозволяють познайомитися з музичним інструментом, його та своїми можливостями, опанувати природу звуку та його властивості. Саме для цього розробники синтезаторів випускають недорогі та напівфункціональні дитячі моделі – з маленькими клавішами, простою навігацією, ігровими опціями, інтегрованою секцією ритмічних патернів і т.і.

 • Іграшкові синтезатори розраховані на дітей віком від трьох років та старше;
 • За їхньою допомогою дитина може освоїти прості мелодії, зрозуміти принцип звуковидобування;
 • Вони здебільшого прості у використанні, але можуть мати достатньо широкий функціонал;
 • До більшості дитячих іграшкових синтезаторів можна підключати мікрофони;
 • Дизайн таких синтезаторів враховує вікові особливості користувачів;
 • Вартість дитячих моделей у десятки разів нижча за вартість професійних та напів професійних інструментів.

Навчальні інструменти: все для вдалого старту

Якщо дитина виявляє здібності до музики і жваво цікавиться нею, то іграшковий синтезатор з часом доведеться змінювати на більш функціональний справжній, або на піаніно.

cинтезатори

Спеціальні синтезатори навчального рівня суттєво відрізняються від іграшкових, хоча і не є навіть напів професійними моделями. При цьому вони мають:

 • повноцінну динамічну клавіатуру, хоча і з пластиковими клавішами;
 • набір реалістичних звуків і тембрів різних інструментів;
 • додаткові допоміжні опції – метроном, рекордер, роз’єм для підключення навушників;
 • інтегровані навчальні програми з вправами;
 • набір треків для вивчення та розвитку навичок гри.

Вирізняється і вартість таких моделей – вони значно дорожчі за іграшкові синтезатори, але все одно дешевші за професійні моделі та тим більше за акустичні та цифрові піаніно. Звичайно, рано чи пізно дитина з них “виросте” – і до ваших послуг майже необмежена кількість моделей синтезаторів професійного рівня.

Читайте також