Головна Релакс Дріп-кава: як приготувати смачний напій

Дріп-кава: як приготувати смачний напій

mamabook
53 Переглядів
вікно

вікно

“Дріпи” – відносно недавня новинка в кавовому світі. Багато хто помилково думає, що це звичайні стіки, які потрібно лише розбавити водою. Однак у стіках використовується розчинна кава, а в дріп-пакетах – мелена. Тому й спосіб приготування дещо відрізняється.

Особливості дріп-кави

Дріп-кава колумбія декаф ( без кофеїну) 8 шт

Цей продукт є пакетом, в якому знаходиться порційний обсяг меленого порошку. Кожен пакетик розрахований рівно на одну чашку. Виготовлений він із тонкого фільтрувального паперу натурального походження, тому сам пакет на смак готового напою не впливає.

Цей пакетик знаходиться всередині фольгованої упаковки, яка вакуумізована з метою максимального збереження смакових та ароматичних властивостей. Дріп кава має кілька суттєвих переваг.

  1. Порційне точне фасування.
  2. Швидкість заварювання (потрібно лише кілька хвилин).
  3. Чистота напою (гуща видаляється разом із пакетиком).

У «дріпах» міститься свіжомелений склад. Тому завжди слід звертати увагу на дату виготовлення. Якщо продукту вже більше трьох місяців, то напій може вийти не таким смачним та ароматним. Якщо говорити про сорти, то використовується переважно арабіка. Вона має більшу популярність, оскільки відрізняється м’яким смаком та яскравим ароматом.

Також досить поширені суміші арабіки з робустою. У таких продуктах гармонійно поєднується кислота, гіркота та терпкість. По-своєму це унікальні поєднання, які не зустрічаються у звичайних популярних сортах.

Нюанси приготування

Єдиний посуд, який необхідний для заварювання – чашка. Цукор додається до смаку. Але експерти не рекомендують це робити, оскільки здебільшого він спотворює натуральний смак. У верхній частині фільтр-пакета є спеціальні картонні крильця, за допомогою яких він фіксується на кромці чашки.

Після закріплення дріп-пакета у внутрішню частину його потрібно заливати воду. Окріп краще не використовувати, оптимальна температура води – близько +95° C. Лити її слід тонким струмком і якомога повільніше. Річ у тому, що в “дріпах” в основному використовується тонкий помел. Якщо його перетримати у воді, то кава буде надто міцною та гіркою.

Зернова кава Lavazza CREMA E GUSTO Classico 1 кг

Тому заварювання здійснюється шляхом проливу. Так смак виходить м’яким, а аромат – вишуканим. Після приготування фільтр-пакетик витягається з чашки разом із гущею – і смачна кава готова. Для посилення смако-ароматичних властивостей можна скористатися спеціями або прянощами:

  • кардамон;
  • чорний перець;
  • імбир;
  • кориця.

Як бачимо, приготування не становить особливих труднощів. Це можна зробити будь-де: в офісі, вдома, на природі, в поїздці. Достатньо лише наявності гарячої води.

Читайте також