Головна Краса Допомога пластичного хірурга у корекції форм тіла

Допомога пластичного хірурга у корекції форм тіла

mamabook
76 Переглядів
хирург

бюст

Пластична хірургія – це галузь медицини, яка займається відновленням та покращенням зовнішнього вигляду людини. Вона включає широкий спектр процедур, від невеликих косметичних операцій, таких як збільшення губ або підтяжка обличчя, до більших реконструктивних операцій, таких як відновлення молочних залоз після операції з видалення раку або корекція вроджених дефектів.

Пластична хірургія: Львів пропонує найкращі можливості

У Львові працюють найсучасніші клініки пластичної хірургії, такі, як Genesis Clinic, і надають пацієнтам послуги світового рівня якості, ефективності і безпеки. Назвемо деякі переваги пластичної хірургії:

1. Звільнення від дефектів зовнішності. Пластична хірургія може допомогти усунути вроджені чи набуті дефекти зовнішності, такі як шрами, опіки, розтяжки, асиметрія обличчя чи тіла. Це може значно покращити якість життя людини, підвищити її впевненість у собі та самооцінку.

2. Anti-age ефект. Методами пластичної хірургії можна уповільнити процес старіння, усунути ознаки старіння, такі як зморшки, в’ялість шкіри та опущення тканин. Це може допомогти людині виглядати молодшою й зберегти свою привабливість.

3. Пластична хірургія може допомогти людям позбутися застарілих комплексів, пов’язаних з їхньою зовнішністю. Це може значно покращити якість їхнього життя, підвищити впевненість у собі та самооцінку.

Корекція грудей

З точки зору медицини збільшення грудей не є необхідною процедурою. Однак для деяких жінок збільшення грудей (Львів) є життєво важливим кроком, який допомагає набути бажаних форм тіла та відчути себе більш впевнено. Психологічна складова збільшення грудей може бути дуже значною. Настільки, що пацієнтки готові платити чималу суму, щоб скористатися чудовими результатами цієї процедури:

• підвищення самооцінки та впевненості в собі;

• підвищення привабливості та сексуальності;

• усунення асиметрії грудей;

• відновлення грудей після операції з видалення пухлини.

Якщо ви розглядаєте можливість збільшення грудей, важливо проконсультуватися з досвідченим пластичним хірургом. Фахівці львівської клініки Genesis обговорять з вами всі переваги та ризики процедури та допоможуть прийняти рішення, яке буде найкращим. Тут ви можете підтягнути груди. Ціна підтяжки грудей без імплантів може становити понад 50 тис. грн, але результат перевершить будь-які очікування.

груди

Цікаві факти про пластичну хірургію

1. Найперша операція з пластичної хірургії була проведена в Стародавньому Єгипті у 2600 році до н.е. Хірург Імхотеп видалив пухлину з лиця фараона Хефрена.

2. Найпопулярніша косметична операція у світі – це ринопластика (операція зміни форми носа).

3. Найстаріша людина, яка перенесла косметичну операцію – 104-річний чоловік, якому зробили операцію з видалення зморшок.

4. У 2022 році у світі було проведено понад 29 мільйонів косметичних операцій.

Читайте також