Головна Дошкільнята Дитячий гороскоп Овна

Дитячий гороскоп Овна

mamabook
82 Переглядів

Шоколад в рационе ребенкаЇх вважають маленькими упертюхами, з ним нелегко домовлятися, бо малі і дорослі Овни не люблять йти на компроміси. Що ще потрібно знати батькам про особливості характеру діток, народжених під цим знаком зодіаку?

Дітей, що народилися в період з 21 березня до 20 квітня, дитячий гороскоп іменує маленькими баранчиками – Овнами. Баран це баран, основною рисою його характеру є впертість, яку він демонструватиме в різних інтерпретаціях: іноді дипломатично м’яко, часом з червоним від напруги обличчям і стиснутими кулачками. На думку зіркових фахівців, цей малюк неодмінно стане претендувати на першість незалежно від того яка структура ієрархії в сім’ї вже існує.

Маленький Овен істота дуже уважна, рухлива, цікава і не дуже обережна, тому стежити за нею краще пильно. Примхлива дитинка може проявляти не аби який характер, якщо події розвиваються врозріз з його уявленням. Проте довго злитися він не вміє, розумна батьківська поведінка заспокоїть нащадка і швидко поверне йому хороший настрій.

Овни дуже щедрі. З легкістю дитина, народжена під цим знаком, буде ділитися солодощами, іграшками і всім, чим володіє з тими, кого любить і з ким дружє. Приятелів у нього, як правило, достатньо, так як по суті своїй Овен заводила і організатор самих незвичайних заходів, що неодмінно привертають увагу. Фантазер і уявляла, танцюрист і співак, швець і жнець – цій дитині багато чого дано і багато чого хочеться. Любов, чуйність і грамотна підтримка батьків стане підмогою в реалізації всіх його ідей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп школяра – як вчаться дітки різних знаків

сумки, товар, мода

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також