Головна Школярі Дитячі настільні ігри на українській мові

Дитячі настільні ігри на українській мові

mamabook
274 Переглядів
эрудит, игра, ерудит, настільні ігри, гра, товар

Настільні ігри українською мовою (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Настільні ігри – це вдала можливість привити дитині здатність логічно мислити, проявляти кмітливість, використовувати свої знання та отримувати нові в процесі гри. Оскільки навчання в дитячих садочках і школах ведеться українською мовою, то ігри потрібно вибирати відповідні, аби навіть на дозвіллі діти тренували свою грамотність та лексику.

Ерудит
Не даремно «Ерудит» називають найкращою у світі грою в слова. Її грають багато років по всьому світу. Гру полюбляють і дорослі, і діти. «Ерудит» підходить для дітей від 10 років. Відмінний варіант підтягнути грамотність, дізнатись багато нових слів, їхнє значення. Ця гра змусить дитину думати швидко, розширювати власний словниковий запас – адже лише так можна перемогти у цій грі! Ігрове поле має багато бонусних клітин, які роблять гру цікавішою. Гравці намагаються вигадувати таку довжину слів, аби попадати на ті чи інші клітинки, що дадуть додаткові бали та можливість отримати перемогу.

Монополія
Це відома економічна настільна гра, виконана в українському стилі. Гарна коробка, тому гра чудово йде на подарунок. Гральне поле також прикрашає карта України. Всі назви в грі – українською мовою (міста, компанії, ігрові гроші, картки із завданнями тощо). «Монополія» тренує у дитини логічне мислення, вимагає від гравців проявляти далекоглядність, будувати власну стратегію. Також в процесі гри потрібно буде багато рахувати. Це корисно і приємно – особливо для гравця, який зміг добитись банкрутства конкурентів та стати монополістом.

Капіталіст
Ще один варіант відомої економічно-стратегічної настільної гри, яка в багатьох моментах нагадує вже описану вище «Монополію». Учасникам гри потрібно буде скуповувати об’єкти, будувати на власних територіях будинки, платити податки і штрафи, отримувати прибутки тощо. Головна відмінність «Капіталіста» в тому, що перемагає той гравець, що першим зможе заробити мільйон. Гра цікава та урізноманітнена картками-сюрпризами «Життя», «Фортуна», «Сюрприз».

монополія, лото, ігри, товариНа фото: Настільні ігри в українському стилі (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також