Головна Малюки Дерматит у дітей: симптоми та опис захворювання

Дерматит у дітей: симптоми та опис захворювання

mamabook
108 Переглядів
дерматит

дерматитДерматит – запальний процес у шкірі пацієнта, який може виникати через вплив фізичних, біологічних та хімічних факторів. У дітей основою для розвитку дерматиту виступає неадекватна імунна реакція  – така, як алергія, або ж класичне запалення унаслідок потрапляння на шкіру агресивних речовин.

Найпоширенішою формою патології серед дітей є атопічний дерматит. Згідно статистики Всесвітньої організації здоров’я, приблизно 28-30% малюків грудного віку страждають від алергічної форми ураження шкіри. З дорослішанням цей показник знижується до 10%.

Симптоми дерматиту в дітей

Як і будь-яке запалення, дерматит супроводжується почервонінням, болем, набряками, локальним підвищенням температури тіла, зниженням функцій ураженого органу.

дерматит

Додаткові ознаки хвороби:

  • Висипи, кірочки на шкірі.
  • Свербіж в уражених ділянках.
  • Роздратованість, зміни настрою.
  • Підвищення температури тіла до 37-37,3 градусів.
  • Якщо до висипів приєднується бактеріальна флора з гнійними ураженнями, то температура тіла піднімається до 38 градусів.

Груднички через дерматит часто відмовляються від вигодовування. У дітей порушується нормальний сон, малюки постійно вередують. Такий неспокійний стан вимагає обов’язкової консультації у лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Причини аденоїдів у дітей

плашка

Читайте також