Головна Школярі Денні табори для дітей: які обрати

Денні табори для дітей: які обрати

mamabook
144 Переглядів
канікули

канікулиКанікули – це час, на який діти чекають з нетерпінням. Але в цей період перед батьками постає важливе питання безпеки власної дитини. Добре, коли поруч є бабусі або дідусі, які можуть за ними доглянути. Або ж коли дитина вже досить доросла, і її можна залишати вдома саму та не турбуватися за неї. А от дитя 6–8 років залишати на самоті може бути небезпечно. У такому випадку у нагоді будуть денні табори.

Види денних таборів

В наш час мешканцям великого міста знайти денний табір для дитини не дуже важко. Зараз існує багато компаній, які можуть запропонувати різноманітні види відпочинку, розважити та навчити підростаюче покоління чомусь новому. А головне, що діти постійно перебувають під наглядом вихователів. Це, наприклад, такі види відпочинку:

1. Денний мовний табір. Це, мабуть, найрозповсюдженіший тип табірного відпочинку. У такому закладі дитина спілкується з однолітками, отримує нові та удосконалює вже набуті знання іноземної мови, весело проводить свій час.

щкола

2. Спортивний табір. У такому закладі дітей навчають орієнтуватися за картою чи компасом, ставити намети, в’язати вузли, а також надавати першу медичну допомогу.

3. Табір робототехніки. Це місце, де дитина може конструювати, винаходити, вивчати мову програмування, друкувати на 3D-принтері, відвідувати цікаві виставки та навіть спробувати сконструювати власного робота.

4. Медіакемп. Під час відпочинку у такому закладі дитина зможе навчитися знімати відео, ознайомиться з простими навичками монтажу, спробує накладати грим, писати сценарій до відео, а також зможе відчути себе в ролі актора.

5. Музичний табір. Кожен заїзд присвячений одному з музичних напрямків та стилів. Впродовж усього тижня діти готуються до концерту, який дають перед батьками в останній день зміни. Володіння музичними навичками важливе, але не є обов’язковим.

Якщо вас зацікавив англомовний табір для дитини, то всю детальну інформацію про програму відпочинку, дати початку зміни та інші організаційні питання ви можете знайти на сайті https://dec.camp/ua/.

робота

Розклад дня у денному таборі

Розклад дня в усіх дитячих закладах приблизно однаковий:

  • 9-00 – 10-00 – зустріч дітей;
  • 10-00 – 12-00 – час на тематичне навчання;
  • 12-00 – 13-00 – обід;
  • 13-00 – 15-00 – час для відпочинку, ігор на свіжому повітрі;
  • 15-00 – 15-30 – вечеря;
  • 15-30 – 17-30 – вечірній захід;
  • 17-30 – 18-00 – підсумки дня;
  • 18-00 – батьки забирають дітей додому.

Це, звичайно, не всі види денного типу відпочинку. Різні організації влаштовують різноманітні активності, тож ви можете знайти табір за інтересами вашої дитини.

Джерело: dec.camp

Читайте також