Головна Краса Де знайти надійного лікаря, майстра чи косметолога?

Де знайти надійного лікаря, майстра чи косметолога?

mamabook
11 Переглядів
маникюр, салон красоты

маникюр, салон красоты

Здоров’я та б’юті-процедури йдуть пліч-о-пліч. У сучасному світі чітко прослідковується тренд на комплексний догляд за своїм тілом. Більше недостатньо лише відвідувати фітнес-зал чи систематично відбілювати зуби. Сьогодні є потреба випромінювати природну красу, яка пов’язана зі здоров’ям і довголіттям. Тож у кожному сегменті варто знайти свого надійного фахівця – від майстра манікюру до сімейного лікаря. Нова онлайн-платформа https://clinics-up.com/ допоможе підібрати топових експертів та подбати про себе, свою родину вже сьогодні.

5 переваг системи Clinics UP

Спеціалісти різних напрямків

Платформа була створена з метою пошуку майстрів, лікарів у сфері краси та здоров’я. Не варто шукати заклад, приміром, салон краси чи клініку, де об’єднані різні види послуг. Адже не можуть в одному місці працювати всі однаково якісно. Тож зробити ставку варто не на вибір косметологічного чи медичного центру, а на створення власного переліку перевірених експертів, яким ви зможете довіритися.

Які фахівці представлені в каталозі https://clinics-up.com/:

  • стоматологи всіх напрямків;
  • пластичні хірурги та косметологи;
  • лікарі-трихологи;
  • подологи, майстри манікюру;
  • перукарі та стилісти;
  • дієтологи та нутриціологи;
  • фітнес-тренери.

волосся

Різні локації

Обирати спеціалістів можуть мешканці різних міст України. Найбільше пропозиції у каталозі представлено для киян, львів’ян, мешканців Харкова, Дніпра, Одеси. Проте знайти можна спеціалістів не лише столиці чи обласних центрів, але й великих міст по всій Україні.

Онлайн-бронювання

Сервіс передбачає зручне користування для зареєстрованих користувачів. Аби знайти фахівця на Clinics UP та потрапити до нього на прийом, вам лише потрібно натиснути на кнопку «Бронь» у каталозі. Обирайте зручні для себе дату й час, аби відвідати вашого майстра чи лікаря.

часы

Безкоштовно

Для користувачів Clinics UP платформа є абсолютно безкоштовною. А це передбачає повний доступ до каталогу, переліку фахівців усім сфер, опис їхньої спеціалізації, можливість бачити актуальний прайс на послуги. Також на сайті є блог із корисними порадами фахівців різних спеціальностей, описом б’юті-трендів, сучасних косметологічних процедур.

Різні критерії пошуку

Якщо вам все-таки зручніше обирати заклад, а не їздити по всьому місту до різних майстрів чи лікарів, то на онлайн-сервісі ви також можете підібрати заклад. Орієнтуватися можна за місцем розташування, цінами на послуги, рейтингом.

Читайте також