Головна Релакс Де знайти досвідченого сімейного адвоката у Вінниці

Де знайти досвідченого сімейного адвоката у Вінниці

mamabook
29 Переглядів
документи

документиЗа статистикою, найпоширеніші судові суперечки в Україні пов’язані з сімейними справами. Це одна з головних причин, чому наші громадяни звертаються до суду та вирішуються конфліктні ситуації саме в такий спосіб. Розлучення, виїзд за кордон із дітьми після розриву стосунків, шлюбні контракти та багато інших питань вимагають грамотного юридичного супроводу для кожної зі сторін. Якщо вас цікавить професійний і надійний юрист у Вінниці, то радимо звернутися на сайт https://malyk.com.ua/. Послуги надає вінницький адвокат Малик Олександр Володимирович.

Головні причини, чому варто звернутися саме до цього фахівця

Повний спектр послуг

Сімейний юрист забов’язаний надати допомогу у будь-якому процесі, пов’язаному з сімейно-правовими відносинами. Адвокат Малик О.В. спеціалізується на сімейному праві та на практиці компетентно вирішує цілий спектр послуг.

У яких випадках може допомогти сімейний юрист:

  • розірвання шлюбу в судовому порядку;
  • законний розподіл майна подружжя;
  • отримання аліментів на неповнолітніх дітей;
  • визначення порядку участі у вихованні дітей;
  • визначення місця, де будуть проживати діти після розірвання шлюбу;
  • аліменти на дитину на момент її навчання у вищому учбовому закладі (до 23-річного віку);
  • позбавлення батьківських прав.

Також у компетентності сімейного адвокату – це розірвання шлюбу з іноземцем та супровід судового процесу на всіх етапах.

адвокат Малик Олександр Володимирович

адвокат Малик Олександр Володимирович

Стаж роботи

Адвокат Малик О.В. має ступінь магістра права. Понад 6 років пропрацював у міському суді Вінниці, тож має великий досвід судових засідань. Всього лише за 2 роки його адвокатської діяльності послуги було надано більше, ніж 500 клієнтам. Автор наукових правознавчих публікацій.

Прозорість співпраці

Важливо, що сімейний адвокат працює виключно по принципу повної прозорості. Клієнти завжди мають доступ до процесу, знають по всі стадії розвитку справи. Юридичні послуги надаються чесно, клієнт володію актуальною інформацією.

Конфіденційність

Особливо важливий пункт для клієнтів, коли йдеться про сімейні суперечки. Адвокат Малик О.В. працює конфіденційно та не розголошує інформацію про справи своїх клієнтів третім (стороннім) особам. Тож ви завжди можете довіряти юристу, який веде ваші справи з питань розірвання шлюбу, порядку встановлення опіки над дітьми тощо.

Зв’язатися з адвокатом у Вінниці можна за цими телефонами:
+38 (096) 109-76-08,
+38 (050) 105-33-11

Читайте також